Hörhösomet pullistelee hopeavesifanaatikkoja. Eikö tatpeeksi moni ole jo tuhonnut itsensä moisella litkulla. Ihon sillä saa ainakin siniharmaaksi, mutta riittääkö se sinimustille.
Perushörhöt ovat löytäneet hopeaveden uudestaan.
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Juokaa ja nauttikaa sydämenne kyllyydestä. Hulluus loppuu sitten siihen. Hopeavesi tappaa jopa vampyyrin.
Hopeavettä käytetään desifiointiin. Tähän se onkin tehokas. Vettä käytetään mm. Vesitankkien puhdistukseen. Haavojen puhdistuksessa se on tehokkaampaa kuin perinteiset alkoholipohjaiset desifiointiaineet.
Hopeaa käytetään myös laastareissa ja se on tehokasta mm. Palovammojen hoidossa. Hopealaastareita saa apteekeista.
Kukaan täysijärkinen ei juo hopeavettä. Eihän kukaan juo käsidesiäkään...
"Eihän kukaan juo käsidesiäkään..."
Eikö muka? Käsidesiä varastelevat spurgut ovat olleet ennen terveyskeskuksissa maanvaiva. Nykyään kun tuotetta on kaikkialla, sitä saa helposti.
Tietenkkään käsidesiä ei ole tarkoitettu juotavaksi yhtään sen enempää kuin hopeavettäkään.
Persut on sitten helppo tunnistaa siniharmaasta ihostaan.
Älä harmaita tähän sekoita .
Onko Halla-aho Suomen Jim Jones?
https://fi.wikipedia.org/wiki/Kansan_temppeli
Fanaattiset huuhaa uskonnot ja politiikka on tappava yhdistelmä.
Uskonnon varjolla on tehty paljon pahaa.
https://www.youtube.com/watch?v=5XqlQWaqFKY
Eikös se ole uskovaisten ongelma .