Eikä jankuttaa kaikkea salaiittoteoriaksi ja "foliohattujen" höpötykseksi. Nyt Tony Blair vaatii koko maailman kansalaisille ns. rokotepassia, joka sitten antaa vapauden saada yhteiskunnallisia oikeuksia. Ilmestyskijan sanoma alkaa toteutua silmiemme edessä. Ensin tulee matkustuskielto jos ei ole passia sitten " et saa ostaa etkä myydä" jos ei ole tätä passia tai merkkiä.
https://mvlehti.net/2021/01/29/globalisti-tony-blair-kaikilta-vaadittavat-uudet-rokotepassit-tulisi-ottaa-valittomasti-kayttoon/
Kannattaisi uskovaistenkin jo alkaa heräämään.
Anonyymi
1
69
Vastaukset
- Anonyymi
On kyllä surullista. Vaikuttaa siltä, että maailman eliitti tekee vielä tahallaan tuolla koronaviruksella kansanmurhaa, jotta saa tahtonsa läpi. Toimivia lääkkeitä kun olisi olemassa.
https://covexit.com/we-know-its-curable-its-easier-than-treating-the-flu-professor-thomas-borody/
Eliitin vallanahneus vaan näyttää estävän sen, että ihmisiä hoidettaisiin kunnolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1058237- 1125764
- 555231
- 2895206
- 783851
- 583041
- 662757
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222558Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292532- 452491