Näköjään tuo feikki-sotilas käy muillakin palstoilla hönkimässä. Varokaa halpoja jäljitelmiä. On vain yksi AlTORehtiSOTILAS ja se olen minä.
Joku feikkaa ansiokasta nikkkiäni
23
106
Vastaukset
- Anonyymi
Minä se en ole se feikkaaja. Olen talvisodan veteraani ja kouluttanut koko viidennen kolonnan ja muitakin joukkioita. Palvelin tykistössä majurina ja sitten sain läjäpäin kunniamitaleita ja ylennyksen, oliko se nyt peräti korpraaliksi, prikaatinkorpraaliksi. Pidetään me tyttösotilaat yhtä, pallomekko myös. Ihanaa että on meitä naisia joihin voi luottaa ja tukeutua :D
Yhteiset kuukupit - Anonyymi
Siitä porkkanasta vielä kyselen.
- Anonyymi
Niin että oliko pylppä vai tylppä pää edellä ?
- Anonyymi
Vai feikkaa ansiokasta nikkiäsi. Kerropa niistä ansioista, ihan omin sanoin ja kaikessa rauhassa.
On jälleen tuo feikkisotilas saastuttamassa palstaa täällä ja naapuripalstalla. On vain yksi AlTORehtiSOTILAS ja se olen minä. Nyt sitten iltalääkkeet.
- Anonyymi
Sinullahan on paha kirjoitusvirhe nikissäsi, joka on vähemmän aito.
Iso "ii" I -kirjan onkin pieni "ällä" l
Fonttien tekijä näyttää olleen aika tumpelo kun vain pieni korkeusero erottaa nuo kirjaimet toisistaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinullahan on paha kirjoitusvirhe nikissäsi, joka on vähemmän aito.
Iso "ii" I -kirjan onkin pieni "ällä" l
Fonttien tekijä näyttää olleen aika tumpelo kun vain pieni korkeusero erottaa nuo kirjaimet toisistaan.Jokainenhan saa tehdä nikkinsä kuten haluaa, miten se väärin sitten ?
Höhlä ! Sulla ei ole nikkiä laionkaan, ja toisia arvostelet.Tee sinäkin nikkisi ja ole vaiti.
- Anonyymi
On se kyllä väärin. Tee ilmoitus ylläpidolle niin poistaa sen väärän nikin.
- Anonyymi
Jep jep
- Anonyymi
Just joo
Heiluu täälläkin näköjään. Miksi ihmeessä haluaa minua feikata, Onko hänellä(kin) lääkkeet hukassa?
- Anonyymi
AlTORehtiSOTlLAS kirjoitti:
Niin näkyy.
Miksi sulla on 2 kirjainta korkeampia kuin muut? Kaksi isoa I -kirjainta (isoa ii -kirjainta) on korvattu pienellä l (pienellä äl-kirjaimella)
- Anonyymi
Miksi sulla on yksi kirjain korkeampia kuin muut?
Yksi iso I -kirjain (iso ii -kirjain) on korvattu pienellä l (pienellä äl-kirjaimella) - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi sulla on yksi kirjain korkeampia kuin muut?
Yksi iso I -kirjain (iso ii -kirjain) on korvattu pienellä l (pienellä äl-kirjaimella)Kuules Kapi, joillakin on varaa isoihin kirjaimiin.
- Anonyymi
Hieno nikki onkin.
- Anonyymi
Onko sulle kirjaimetkin liian korkeita, jos korkeanpaikan kammo. Kirjaimissa ei ole mitään vikaa punikki pääsi ei vain osaa.
- Anonyymi
Hirveää tuollainen feikkaaminen.
En nyt ole varma onkose feikki vai ei kun minulla on tämä bipolaarinen juttu. Mutta lääkitys auttaa siihen.
- Anonyymi
Juu ei kapi ole pelottava, naurettava se on.
- Anonyymi
missääs olet sotinut
- AITORehtiSOTILAS
Etkös rotta ymmärrä harjoituksen merkitystä? HO HOO!
- Anonyymi
Mutta missä on Paavo?
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi485699Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3235517Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934701Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos702535Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y92196Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva181988Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt541965Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu361894Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont381850Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi841762