Ootko uskaltanut tilaamaan? halpa hinta houkuttaa sairaseläkkeellä olevaa, että edes josksu pääsis maistamaan jotain hieman erikoisempaakin..
Onko joku tilannut www.spritxxl.net kaupast?
Sprit XL kokemuksia?
13
3950
Vastaukset
- Anonyymi
Pitihän sitä kokkeilla! Tilasin kolme salkkua olutta maistiaisiks, kun halvalla sai...
- Anonyymi
Hyvin toimii! Useampi tilaus tullut tehtyä ja nopeammin tai samalla tavalla perille kuin Alkostorelta mistä ennen ostin
- Anonyymi
Hyvin toimii ja lava pihassa 2 viikkoa tilauksesta
- Anonyymi
Tein tilauksen kyseisestä paikasta huhtikuussa ja peruin sen vähän jälkeen maksun, nyt eletään kohta kesäkuuta ja eivätkä ole palauttaneet maksua.
- Anonyymi
Taitaa olla jo lähemmäs kymmenes tilaus sisässä.. nykyään oma suosikkipaikkani. Helppo tilata ja hyvät hinnat, välillä hieman hidasta, mutta toimii silti paremmin kun eräs toinen saman hintatason paikka..
- Anonyymi
Tilasin kesäkuussa elokuu menossa ei ole mitään tullut
- Anonyymi
Kyllä näyttää muita kauppiaita kaivavan kun täältä saa halvalla,,, hehhehheee,, toimii kun junan vessa, tilaus sisään ja kuljetus PAkettipojilta niin tulee hyvin
- Anonyymi
Pakettipojat repii infernaalisia hintoja. Tuoko Fedex Suomeen ? Ja jos tuo, niin milla hinnalla 6×24×0,33 ?
- Anonyymi
En saa millään kuljetusta järjestymään. Kun olen kassalla maksanut, niin siihen jämähtää. Ei tule mitään kuljetusfirmaa niin kuin Netprisillä näkyviin.
Kun olen kysellyt eri kuljetusfirmoilta, niin ei yksityisen ihmisen onnistu tilata vaan pitää olla yrittäjän Y-tunnus jne. Näin esim UPS ja PostNord. - Anonyymi
Odoteltu nyt 29.8.2022 tehtyä tilausta. Eivät vastaa puheluun eikä sähköposteihin.
- Anonyymi
Mulla sama juttu, tilasin melkein 2vk sitten. Eivät lähetä pdf kuittia mulle vaikka olen monesti tätä pyytänyt, eivätkä siis vastaa muutenkaan s-posteihin. Kuljetusyhtiö tarvii sen pdf kuitin tullia varten jos tulli kysyy rajalla että mitä paketti sisältää. 2 päivän päästä tilauksesta tuli kyllä viesti että tilauksesi on noudettavissa mutta kun shippii ei nouda sitä ilman pdf kuittia. Hienoa
- Anonyymi
Kuljetus shippiin kautta UPS:lla, ainakin alle 20 kg:n kuljetushinta noin 15€
Haluan ehdottomasti kehua Spritxx-tilaustani!
Tilaukseni sujui aivan loistavasti alusta loppuun. Lupasin yritykselle kirjoittaa positiivisen palautteen, jos tilaus menee hyvin, ja nyt haluan ehdottomasti pitää lupaukseni.
Tilasin 500kg tavaraa Saksasta, ja se saapui perille vain 3 päivässä! Tilaus tehtiin perjantaina juhannusviikonloppuna, joten olin yllättynyt ja iloinen, kun sain paketin jo seuraavan viikon perjantaina. Toimitus hoidettiin pakettipoikien kautta, ja kaikki sujui täysin ongelmitta.
Haluan erityisesti kiittää Spritxx:n nopeaa ja tehokasta toimintaa. Maksujen näkyminen yrityksen tilillä ja tilauksen käsittely sujuivat erittäin sujuvasti. Myös pakettipoikien toimitus oli nopea ja asiantunteva.
Voin ehdottomasti suositella Spritxx:tä kaikille, jotka etsivät luotettavaa ja nopeaa tavarankuljetuspalvelua. Olen todella tyytyväinen kokemukseeni ja tulen varmasti käyttämään Spritxx:ää uudelleen tulevaisuudessa.
Kiitos Spritxx erinomaisesta palvelusta!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372383
- 561362
- 841313
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...371295- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39914Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122798- 31751
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23606Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58586