Kantasuomalainen nainen kertoo miksi hänestä on tullut maahanmuuttokriitikko:
https://www.youtube.com/watch?v=iv0Z2an3c_s
Karmeita tarinoita tarjolla, ei heikkohermoisille!
23
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tätä lisää esille mitä ilmaiseläjät oikein ovat ja mihin pyrkivät
- pysytään muuten kaukana noista, eii mitään pelejä noten kas kuin ilmaa olisivat - Anonyymi
Ei ole tämä rouva mikään Persu vaan etnonationalisti.
- Anonyymi
Hehheh! Hauska trollaus...😂
- Anonyymi
Hyvä video. Tuli mieleen, että eurooppalaiset miehet, ihan samoin kuin suomalaisetkin miehet, nousisivat puolustamaan kotimaitaan ja naisiaan, mutta tämän hetken yhteiskunnallinen ilmasto ja naisten valtaisa vyöry päättäjiksi lannistavat heidät. Mikään järkevä kun ei naisten kanssa neuvotellessa tahdo mennä läpi.
Murheellista oli kuulla tuon videolla esiintyneen ihmisen (en tiedä nimeään) päätös jäädä lapsettomaksi epäonnistuneen maahanmuuttopolitiikan vuoksi, mutta päätöksen voi toisaalta ymmärtää hyvin.
Itse elättelen vieläkin toivoa, että asiat muuttuvat paremmiksi, mutta jotta se tapahtuisi, miesten on lähdettävä kuvaannollisesti sanottuna barrikadeille. Ihan ensimmäiseksi tulee toteuttaa niiden ihmisten kotiuttaminen, jotka eivät sopeudu meikäläisiin oloihin - ihan niinkuin videolla sanottiin.- Anonyymi
Pessimisti ei pety koskaan. Miehiä alistava voimafeminismi ei enää mihinkään pysähdy. Aalto jatkaa kasvuaan, kun kohta ei ole enää pysäyttäjiä.
- Anonyymi
Mitä sitä turhia pyristelemään. Paljon helpommalla pääsee kun hyväksyy kaikki anarkistit, terroristit, natsit, perussuomalaiset, muslimit, kristityt, vasurit, suvakit, raiskaajat ja murhaajat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä sitä turhia pyristelemään. Paljon helpommalla pääsee kun hyväksyy kaikki anarkistit, terroristit, natsit, perussuomalaiset, muslimit, kristityt, vasurit, suvakit, raiskaajat ja murhaajat.
Voihan ne hyväksyä, mutta ei Suomessa. Varauksella tietysti ne, jotka tänne luonnostaan kuuluvat. Voisimme lahjoittaa osan Putinin avuksi nyt, kun hän pieksee omiaan kuin vierasta sikaa. Antifan jäsenet sopisivat sinne erityisen hyvin, sen ovat jo osoittaneet ihan täällä piskuisessa Suomessa.
- Anonyymi
Senhän tietää miten siinä käy. kun vastassa ovat naisten johtama Eurooppa ja miesten johtama Islam. Huonostihan siinä Euroopalle käy.
- Anonyymi
moraalia suomeen ja hallitukselle
- Anonyymi
Ilmeisesti alkaa totuus hiljalleen pukkaamaan esiin , kiitos rehellisten suomalaisten , kauan onkin salailtu asioita kansalta ja painettu villasella.
- Anonyymi
Nainen uskaltaa puhua?
- Anonyymi
oli siis 40 vuotta puhumatta vaikka rikoksen uhri-pitkä aika vaieta
- Anonyymi
Punavihreillä naisilla on ajatus siitä että syy on aina naisissa.
- Anonyymi
Yhdysvalloissa jo vainotaan ei - vasemmistolaisia aktiiveja ja kirjoittajia. Nykyään kaikki poliittiset hullutukset ja kauhistukset leviävät sieltä muihin länsimaihin. Myös tietysti Suomeen.
- Anonyymi
Ohisalolta on jäänyt nämä rikastukset huomaamatta
- Anonyymi
Kyllä suomalaisetkin jne ...
- Anonyymi
Kyllä ihmissyönti,massamurhaus ja raiskaukset kuuluvat eräiden ihmisoikeuksiin , koska heitä ei voi lähettää kotimaihinsa tuomittavaksi , koska ” ihmisoikeudet”.VMP.
- Anonyymi
suomalainen mies vaiennettiin 2015-muistatteko
poliisi oli kyselemässä jos netissäki arvostelit Sipilän toimintaa- Anonyymi
keskusta yritti niskalenkkiä kansasta
- Anonyymi
moktar aloitus?
- Anonyymi
Hallituspuolueille oiva video
- Anonyymi
kuka pelkää mutsin miestä
- Anonyymi
MM ralli suomi
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.141993Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0161831534Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä
Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain1491362Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt971308Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno381188- 84928
Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu49882Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.138813Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks13807Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas126800