Helsingin Kokoomus/ Vihreä-johtoinen (pääasiassa) kaupungin palautejärjestelmä tökkii, - jos ei etene lainkaan annetun varsin kriittisen palautteen takia varmasti?!
Annoin palautteena kritiikkiä kokemukseni mukaan 29.1.-21 ja asia ilmoitettiin *palaute-järjestelmän kautta edenneen - mutta on nyt JÄMÄHTÄNYT paikoilleen jostain syystä jota en ehkä saa tietääkään?
Annettu palaute näkyy ja sen etenemistä voi seurata - oman sp-n kautta kun on annettu osoite siinä palautteessaan!
-----------------------------------------------
Otanta ko. palaute sivulta:
Palautteen käsittely
30.01.2021 13:01 - Saapunut
30.01.2021 13:01 - Otettu käsittelyyn (Kaupunginkanslia)
01.02.2021 12:04 - Otettu käsittelyyn (Sosiaali ja terveys)
01.02.2021 13:02 - Siirretty (Sosiaali ja terveys)
01.02.2021 13:05 - Käsittelyssä (Sosiaali ja terveys)
Ja nyt kun tätä kirjoitan on 3.2.2021 - joten 1.2. jälkeen asia ei ole edennyt minnekään!? Saammeko näin ollen selitystä lainkaan sillä systeemissä on liian monta muuttujaa, turhaa toimijaa ja sekoittajaa ( suojatyössä) mukana!
Palaute Helsingin terveyspalvelujen tilasta yms. ei etene ja mene perille..?!
Anonyymi
0
69
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7996Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979