Itse kuulemma olen ja sen takia eläkkeellä. Eipä tämä oleminen sinänsä hullumpaa ole.
Oletko hullu
Anonyymi
6
98
Vastaukset
- Anonyymi
46 vuotta oli ikää kun lääkäri kirjoitti ketipinor reseptin.
Pian tuli postia.Ilmoitus eläkkeestä.- Anonyymi
Käytäkkö alkoholia ollenkaan.
- Anonyymi
Oletko kovin huijattu?
- Anonyymi
Hullun paperit olivat kuin lotto voitto.
- Anonyymi
Alleviivaan tuon hulluna on hyvä olla kun pystyy tekeen mitä sattuu tosin 0 linja ettei rikosta. Ei tarvi murehtia mistään kun hullunpaperit. Tykkään tästä kovasti ja aamulla puuroa menee.
- Anonyymi
Hulluna nostan joka maanantai 100eur ni kyllä sillä viikon pärjää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.674880Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2733756Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2903438Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1183315Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie382970Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1271818- 1051620
- 1721261
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA881158Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."381158