Perussaamelaiset tekee näytöksenomaisesti
Anonyymi
välikysymyksen EU-koronarahoituspaketista. Ei mitään uskottavuutta, sillä he eivät aja Suomen eroa Unionista. Ei Suomi pysty muuttamaan tukipaketin rakennetta.
KOOMINEN puolue!
1
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Joko rupesi pelottamaan, että holtittomat rahan holovaajat sotkeutuvat omiin sekasotkuihinsa, eivätkä uskalla tulla edes paikalle, kun PS porskauttaa asian ytimiin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisa ja Mikko eroaa!
https://www.seiska.fi/kotimaa/maisa-torppa-ja-mikko-rakas-hakivat-avioeroa-erikoinen-erosotku/1158170 Mitäs tähän sanotte? Mä en voi muuta kuin naura37021396Kohujulkkis Maisa Torppa ja erosekoilu räjäytti somen: "Valehtelee viimeiseen asti" "Työtön äiti..."
Maisa Torpan ja Mikko-rakkaan erospekulointi saa tunteet kuumenemaan: https://www.suomi24.fi/viihde/kohujulkkis-maisa-torppa-ja-erosekoilu-rajaytti-so20816086Poliisit vei pakolla Virolaisen Joogayrittäjän Koronatestiin
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/poliisilta-poikkeuksellinen-toimenpide-julkaisi-korona-altistumisketjusta-epaillyn-joogayrittajan-kuvan/8080476#gs68415730Hallitus sekaisin kuin seinäkello, olis kuitenkin pitänyt ottaa se Nyrkki
Yle: Toisen asteen rajoitukset saavat hallituksen rivit rakoilemaan. "Nuorisojärjestöt vaativat koronanyrkkiä: Onko tilanne kenenkään hallussa?" Ris6298891Johanna Tukiainen menetti vauvansa Solnan sosiaalihuollolle - myös vuokra-asunto liipasimella!
Tänään 4.3. ilmestynyt Seiska tietää kertoa saman minkä näädät ovat tienneet jo 3 viikon ajan. Näätien tiedothan koskivat Tukiaisen vauvan huostaanot7046074