Saanko tulla teidän työpaikalle riehumaan ja huutamaan!!??? Teidän täytyy myös hymyillä ja kestää se mitä muut tekevät!! Vaihtakaa alaa jos ette kestä sitä kun toiset riehuvat ja hajoittavat paikkoja!!! Ette selvästi sovi alalle jos kerrotte muille kun joku riehuu!!
Mites se teidän työpaikka?
9
79
Vastaukset
- Anonyymi
- Mitä aiot itsellesi tehdä?
- Anonyymi
Kiitos ja tervetuloa uudelleen
- Anonyymi
Se on ammatinvalinta kysymys, sama se on paskakaivon tyhjentäjillä, tehtävä se on vaikka kuinka nenähermoja hivelee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on ammatinvalinta kysymys, sama se on paskakaivon tyhjentäjillä, tehtävä se on vaikka kuinka nenähermoja hivelee.
Mitä jos joku tulee riehumaan ja hajottamaan heidän työvälineet niin pitääkö heidän heti vaihtaa alaa myös?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä jos joku tulee riehumaan ja hajottamaan heidän työvälineet niin pitääkö heidän heti vaihtaa alaa myös?
Jos teet työsi niin huonosti että joku riehuu työpaikallasi tulee sinun välittömästi vaihtaa työpaikkaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos teet työsi niin huonosti että joku riehuu työpaikallasi tulee sinun välittömästi vaihtaa työpaikkaa
Ei ole kyse siitä tekeekö työt huonosti. Jos asiakas tulee kauppaan riehumaan ja siitä kertoo niin pitäisi vaihtaa alaa. Vieläkään ei ole kerrottu syytä.
- Anonyymi
Alaa vaihdettu ja kaupunkia myös. Siellä mansen kusenkatkussa muutenkaan viitii aikaansa haaskata. Saati että jotain aivovaurioista kahelia viittis palvella.
- Anonyymi
Itseäsi et voi paeta, tätä et muuten tyttöraasu tajua.
- Anonyymi
Thanks Good!
Rukouksemme on kuultu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa3589648Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat896058Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur3715693SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1424122Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä33452Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien723021Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal782980Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,52753Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr72688- 1142668