Lidlin ihme tyyli hinnoitella hyllyillä olevat tuottensa!
Esim. Tuote on keskihyllyllä, mutta tuotteen hinta onkin ylemmässä hyllyreunassa. Se on mielestäni todella harhaanjohtavaa hinnoittelua, kuten olen vaatteiden osalta tullut huomaamaan, on isompi alennus lappu keskihyllyn kohdalla, mutta alennuksessa oleva tuote onkin Alahyllyllä!!. Korjatkaa tämä typerääkin typerämpi ja harhaanjohtava hinnoittelu tyylinne.
Myöskin käännän lidlmainosten osalta teevee kanavan toiselle kanavalle, koska ei jaksa kuunnella sitä hokemista ,ysiysi, kuus,ysiysi, ysiysi. Koska hintana oikeasti sen kuusysiysi ON 6,70€!
Saksilaisten kaupa.
Anonyymi
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Saman huomion tehnyt kyseisestä kaupasta.
- Anonyymi
Ysi ysi ysi ysi ja ysiysiysi. Todella rasittaa nuo hokemat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575