Niin käsittämättömän idioottimaisia juttuja tänne tehdään, ja usein tekijöinä selvästi vasemmistolaiset ammattityöttömät. Mikä tuo yksikin juttu oli, että "voiko persu mennä Lidliin" jotain sellaista.
Siis minkälainen nolla tekee noin päättömiä avauksia? No, selvästi vasemmistolainen mitään osaamaton ja kouluja käymätän nuori reppana, jolla ei ole mitään elämää.
Kyllä tyhmyys tiivistyy loistavasti täällä
29
89
Vastaukset
- Anonyymi
Kai viherpuna yrittää vääntää vitsiä, josta tuleekin mauton pila.
- Anonyymi
Aloittajapersussa tyhmyys tiivistyy pahiten.
- Anonyymi
Jos on varma asiasta, kannattaa ilmoittaa poliisille.
- Anonyymi
Poliisia varmastikin ihan hirveästi kiinnostaa jonkun nimettömän nettipersun mielensäpahoittelut.
- Anonyymi
Selvästi joku persuttaja joka kun ei löydä muuten mitän tekemistä, keksiä tekaisee äkkiä olkiukkoja ja tuulimyllyjä mitä vastaan taistella urheasti keskarin ja elämänkoulun voimalla!
- Anonyymi
Luuseri vasuripoju kyseessä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luuseri vasuripoju kyseessä.
Niin on ja vieläpä hullu sellainen, valitettavasti sitä ei vaan itse huomaa jos päässä alkaa liirata sanotaan.
Jos sen jo täälläkin kirjoituksistakin muut huomaavat , siis että tyyppi on hoidon tarpeessa , niin tilanne on jo aika vakava.
Sitä se vaihervasemmistolaisuus teettää, sekosihan vihreiden entinen pj:kin Touko Aalto ja joutui hoitoon.
Naurettavaa porukkaa. - Anonyymi
Demarien trollipajasta tulee taas sitä itteään kun kukaan ei usko puolueen ostaman kannatuskyselyn tulosta.
- Anonyymi
Kysyjälle vastattiin "voi" jos sakemanni menee ensin K-kauppaan LOL
- Anonyymi
No sehän hyvä.
- Anonyymi
95% avauksista on pelkkää surkeaa roskaa, joissa kirjoittajien tyhmyys todella paistaa läpi.
- Anonyymi
Pääosin persujen.
- Anonyymi
Ja näkee kuinka ne kaikkein tyhmimmät jutut, ovat aina vasurien tekemiä.
Tilanne paranisi heti, jos tulisi pakollinen rekatun nimmarin käyttö.
- Anonyymi
No etpä sinäkään osaa muuta kuin räkyttää joutavia.
Anonyymi kirjoitti:
No etpä sinäkään osaa muuta kuin räkyttää joutavia.
Olen vaan oikeassa, kuten yleensä.
- Anonyymi
hammerhead kirjoitti:
Olen vaan oikeassa, kuten yleensä.
Kuten sanoin, joutavaa räkytystä.
- Anonyymi
hammerhead kirjoitti:
Olen vaan oikeassa, kuten yleensä.
Huonot prosentit Sulla, pitää olla oikeassa aina.
- Anonyymi
Aina persut haluaa pakkorekisteröintiä, sama se oli PersKeKo porvarihallituskaudella. Uusi stasi
- Anonyymi
hammerhead kirjoitti:
Olen vaan oikeassa, kuten yleensä.
Oikeassa olijat ovat tutkimuksen mukaan väärässä.
- Anonyymi
Äärivasemmiston pummit ovat nyt kusessa, kun alkaa totuus paljastumaan hallituksen munailuista.
- Anonyymi
Meiltä perinteisiä vasemmistolaisia on siirtynyt paljon persuihin matupolitiikan vuoksi. Uskon, että Kokoomuksen palkkatrollit lietsovat vihaa persujen ja muiden välille. Tämä palsta ei mitään ratkaise, mutta kun Kokoomus harjoittaa samaa vihanlietsontatrollausta kaikkialla medioissa, on sillä iso merkityst, jos trollaus uppoaa, eivätkä ihmiset tajua miten hajoita ja hallitse on ikivanha vallankäytön muoto.
- Anonyymi
Kirjoitat täyttä asiaa, suurin osa "älämölöpersuista" on täällä maksettuja kokoomustrolleja Eteläranta 10 Palacen trollitehtaalta.
- Anonyymi
Vasurit kusettaa aina ja yleensä Keskustan avustuksella!
- Anonyymi
Onpa vain sitten harmi että Jussi Halla-Ahon mielestä juuri Keskusta on se jonka kanssa hän mieluiten olisi hallitusyhteistyössä.
- Anonyymi
Kuten tuo avaus "Miksi musta mies on". Minkälainen nollapää tekee tuollaisia.
- Anonyymi
Juuri nämä pastapersualoitukset ovat typerimpiä aiheuttaen myötähäpeää 👎
- Anonyymi
Onhan vasemmisto tehnyt yhden poliittisen ehdotuksen koko hallitusaikanaan Kontulan esiintuomana, että sukurutsaus pitää tehdä lailliseksi.
Ihankuin vihreätkin, että nuorisolle pitää antaa huumeita, että ne saadaan paremmin hoitoon.- Anonyymi
Kontulako sukurutsattu. Laittomasti?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061