Ihme tapitus aina päällä! Sehän selittääkin tuon aivokuolleen mulkun ulostulot.
Mykkäsellä piri silmät!
13
80
Vastaukset
- Anonyymi
Oiskohan ADHD lääkitys. Mikko Kärnällä ainakin toimii
- Anonyymi
Koo-Mikko se vain on. Eihän sitä pelleä kukaan tosissaan voi ottaa.
- Anonyymi
En ole kiinnittänyt silmiin huomiota. Olen seurannut ministerien käsiä heidän puhuessa. Varmaan saaneet saman esiintymiskoulutuksen. Manooverit kaikilla samat. Seuratkaa esim kyselytunnilla.
- Anonyymi
Sitä se on kun älykkyys riittää ainoastaan Vegeliuksen talleille hevosenpaskan luojaksi kasasta a kasaan b, ja tämä kyllä koskee kaikkia sekoomusloisia, totaali turha sakki kepulien lisäksi.
- Anonyymi
Hevosenpapanoita on mukava luoda..
- Anonyymi
Mikäs hätä teille vihervassareille nyt tuli. Eikö näin pakkasilla ole ollut riittävästi varastettavia fillareita ulkosalla ja päivän annokset jääneet väliin?
- Anonyymi
Nimi nyt ainakin on Mykkäselle täysin sopimaton.
Äijältä kun tulee puhetta kuin kaataisi herneitä virvelirumpuun.
Oli kai sellainen poliitikko kun Puheloinen, sekin olisi parempi nimi tuolle päristimelle kuin Mykkänen. - Anonyymi
Mustat liskonsilmät. Pelottava tapaus.
- Anonyymi
Liskomies.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Liskomies.
Sisilisko.
- Anonyymi
Kuolleet silmät. Sielun peili.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18722424Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant839631Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.467612Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886408SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896103Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485102HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1174755Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074484Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo952199Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k861489