Pahinta terrorismia Suomessa on pakkoruotsi

Anonyymi

Kuinka jopa miljoonat ihmiset ovat kärsineet pakkoruotsista? Kuinka kymmenet tuhannet suomenkieliset ovat jääneet ilman koulutuspaikkaa kun ruotsinkieliset ovat vieneet heidän paikkansa? Kuinka monet näkevätkään nälkää kun yhteiskunta käyttää miljardeja turhaan pakkoruotsiin? Kuinka moni on jo kuollut kun resursseja hoitoon ei ole ollut resurssien mennessä pakkoruotsin ylläpitoon? Kuinka moni ei ole pystynyt valmistumaan ammattiin kun pakkoruotsi esti valmistumisen?

Pakkoruotsi on terrorismia pahempaa.

2

149

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vähän vaikeeta tehdä töitä Ruotsissa jos ei osaa sanaakaan .

    • Anonyymi

      Ymmärrän ikään kuin että jos jokukansa on laitettu liian ahtaalle esim juutalaisilla katkeruus menneestä niin heistä on tullut ihmis petoja.

      Siis ymmärrän en hyväksy heidän käytöstä alistaa palestiinalaiset.

      Ymmärrän siis koulukiusatut, siitä syntyneen ihnisvihan, siis en hyväksy tekoja, mutta ymmärrän mistäviha ihmisiä kohtaan tulee

      Vaineampi minun on ymmärtää laumaihmisiä, jotka jengin turvin tekee pahaa, esim joukkueurheilijat ja valmentajat ja koko koneisto esim usassa peittelee jonkun joukkuetoverin raiskauksia ym tai koko joukkue ottaakohteekseen jonkun ihmisen kuten kuuban joukkue.


      Ylipäänsä on helpompi ymmärtää kun yksittöinen ihminen tuskissaan hyökkää sumnittaisesti monen kimpouun. Eivöt he nautiskele vaan breivikit kai itsekin kärsivät?

      Puhdas sadismi eli miesten porukassa harjoittama pahuus somessa ja lehdissä ym naisjulkkiksia, kohtaan, tai miesten ja siemeniensä hedelmien, jätkiensä esim tapa terrorisoida suomessa ympäristöään monin eri tavoin niin että kukaan ei esim suomessa uskalla sanoa sanaa meteli, vaan esim eilisessä mot ohjelmassa kaikki data-keskuksia vastustavat vastustivat niitä luontoarvojen perusteella, vaikka on päivönselvää, että asuvat virressä, eivötkö halua puiden huminan tilalle ihmisten meteliä.

      Sadistinen pahuus kum tehdään jollekin lauman turvin pahaa koska voidaan, samalla mobbaajat usein esittåvöt viatonta, tällainen toiminta saa varmaan jotaim seksuaalista energiaa tai iloa aikaan, on juovuttavaa, siis yhteisövainoajat, joukkovainoajat, gs, kiusaaminen somessa, ehkä työpaikoilla (jollei ole sieltä kitketty jo pois samoin kuin kouluista), siirtynyt someen janaapurustoonko!? Huumaavaa, hurmos, kiehnäävä, kiimainen olotila kun kiehnätään ja esitetään itse uhria tai huolta, yleensä omat jätkät jotenkin, lapsiperheharrastus. Tähän liittyy toive että saisi yhteisöllisyyttä aikaan esim ulkoisesta uhasta, nähdään pakuja joissa pedoja ym. Oikeasti omat jätkät, kersat jotenkin kuehnöisesti saattaa nauttia siitä tunteesta kun esim sudesta tehty jahdattu, ja he ovat hyviksiä, siis ihmiset.

      Karhuhan esim syö omat pentunsa. Susi haluaisi olla rauhasaa mutta ohminen on joka puolella, teineen, taloineen.

      En tiedä osaanko selittää, mutta tilastoissahan ne pedot on ihan siellä omassa perheessä, thaimaan reissuilla, porno, sadismi, alistaminen, nöyryyttäminen, pahuus=mies.

      Siis perheellinen mies on suuremmalla todennäköisyydellä alistaa ihmiskaupan uhreja kuin lapsettomat peräkamnarin pojat jne

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä tekee kaivatustasi

      Haluttavan?
      Ikävä
      56
      1199
    2. Uskallanko laittaa sulle viestiä?

      Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S
      Ikävä
      69
      1189
    3. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      7
      921
    4. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      125
      906
    5. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      899
    6. 48
      776
    7. Vieläkin saat

      Sydämen tykyttämään. Vaikka emme näe
      Ikävä
      38
      773
    8. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      41
      727
    9. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      77
      702
    10. En tahallaan sua välttele...

      Olis niin kiva nähdä jossain muualla kuin kaupassa!
      Ikävä
      51
      676
    11. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      671
    12. Mikä estää ottamasta yhteyttä?

      🤨
      Ikävä
      62
      652
    13. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      138
      639
    14. Nyt kaatuu Kuisla

      Reima Kuisla hakee saneeraukseen – Joitakin velkoja on jo ulosotossa https://www.ilkkapohjalainen.fi/reima-kuisla-hakee
      Seinäjoki
      29
      614
    15. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      52
      571
    16. Pystyisitkö liikkumaan

      Tai tapailemaan kaivattuasi julkisesti?
      Ikävä
      58
      549
    17. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      95
      531
    18. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      504
    19. Sastamalassa epäillään tappoa, kaksi otettu kiinni

      Kuulemma Aarnontiellä tapahtunut Tietääkö joku enemmän?
      Sastamala
      19
      482
    20. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      35
      457
    Aihe