Tuomas Malinen Suomen presidentiksi

Siinä hyvä vaihtoehto tulevaisuuteen.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Uskalsi haastaa Marinin keskusteluun mutta Marinilla ei ollut kalenterissa aikaa.

Äänestä
  • Ei tainnut olla uskallusta siihen.

    Äänestä

Maliselle äänet täältä.

Äänestä

Kuten myös

Äänestä

Politiikan ulkopuolelta tuleva henkilö olisi paras tässä tilanteessa, koska puolueiden ehdokkaat eivät ole tarpeeksi fiksuja.

Äänestä

heh heh hauska vitsi

Äänestä

Osaaminen talousasioissa ylivertaista verrattuna poliitikkoihin. Kyllä olis hyvä valinta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siinä hyvä vaihtoehto tulevaisuuteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu