TAUTI !!!!

Eli mikä tämä tauti on mikä (kait) riehuu ulkomailla??????
...Ihan sama.. Kunhan ei tuu tänne.... :o
1211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niitä tulee, halusimme tai emme! Ja ennemmin kuin huomaammekaan..
Saamme vielä nähdä että esim. tsunami oli vain pikkujuttu verrattuna siihen, mitä tuleman pitää!
Sanon tämän paljon matkustaneena, ja kokeneena ihmisenä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IiiiiiiiK!!!! kirjoitti:

Eli mikä tämä tauti on mikä (kait) riehuu ulkomailla??????
...Ihan sama.. Kunhan ei tuu tänne.... :o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu