Rakastaja yrittää työntää naisen liikkuvan junan alle,

Rakastaja yrittää työntää naisen liikkuvan junan alle, kun hän kieltäytyi menemästä naimisiin hänen kanssaan.

https://www.youtube.com/watch?v=FcysT0PgfEY

Sellaista se on.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toiset rakastaa niin paljon, että työntää junan alle ja toiset irrottaa vaan pään. Ei sillä kai niin väliä kuhan osaa ilmaista rakkautensa. Vähintäänkin pitää itkeä ja kerjätä ja ostella vaatetta ja antaa rahaa ja kehua niin sitten matu saa takaisin vähän lovea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rakastaja yrittää työntää naisen liikkuvan junan alle, kun hän kieltäytyi menemästä naimisiin hänen kanssaan.

https://www.youtube.com/watch?v=FcysT0PgfEY

Sellaista se on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu