Koronarokotteen vaikutus sikiöön?

Onko mahdollisia oireita tutkittu ja onko kerrottu julkisuuteen että onko aiheuttanut vammaisuutta tai vaikkapa mongoloidisuutta?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

100 mijoonan rokotetun joukossa on varmasti mukana orottavia äitejä ja osa on jo synnyttänyt. Maailman helpoin tutkimus. Kerää faktat ja julkaise.

Sen verran matalalla on koronaviruksen uutiskynnys, että ongelmista olisi jo kuultu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko mahdollisia oireita tutkittu ja onko kerrottu julkisuuteen että onko aiheuttanut vammaisuutta tai vaikkapa mongoloidisuutta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu