Hirvittävä särky

Anonyymi

Olen yleensä kuukausia ilman yhdyntää, viimeksi lähes vuoden ilman laukeamista. Viime viikolla sitten sain naapurin Raijalta "muutossa auttamisen" palkaksi yhtyä hänen ihanaan pimsaansa.
Laukeaminen oli todella raju ja sattui vimmatusti, siitä oli nautinto kaukana. Spermaa tuli mielestäni todella paljon ja se oli hyvin paksua, ehkä jopa kokkareista. Tämän lisäksi kiveksiäni, varsinkin vasemman puoleista alkoi särkeä. Särkyä jatkui parisen päivää, otin jopa Ibusalia pahimpaan särkyyn.
Onko tämä normaalia, pitääkö lopettaa yhdyntähommat kokonaan, tosin kovin harvoin nykyäänkin saan. Uskaltaako enään säryn ja pakotuksen pelossa edes yrittää?

7

805

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Panttaaminen on vaarallista! Ennemmin päästä kokkareet parin päivän välein pois, niin ei kovetu kokkareiksi. Tuo kuullostaa ihan sappikivivaivoihin rinnastettavilta oireilta. Käsityöt kunniaan, jos oikeaa naista saat vain kerran vuodessa.

    • Anonyymi

      Ei muuta kuin pallit pois

      • Anonyymi

        Se ei kyllä auta! Pallien poisto sattuu varmasti. Ja kuka haluaisi olla Ruuna-Rauno..


    • Kuullostaa normaalilta. Jos ei ole seksiä, on järkevää hakata hanskaan viikottain.

      • Anonyymi

        Jep. Toistuva lastin panttaaminen lisää myös eturauhassyövän riskiä.


    • Anonyymi

      Olitko sinäkin Raijaa muuttamassa?
      Ehkä se kaikki sperma ei ollutkaan sinusta vaan edelliseltä muuttoapumieheltä. Siksi oli jo vähän kokkareista.
      Muuttopuuhat on raskaita. Siinä voi vaikka kives revähtää kun kovat ponnistelut.
      Joku vuosi sitten kun muutin itse, oli pari naista jeesimässä. Onneksi eri päivinä. Mutta kun kuorma oli purettu, täytyi tietysti antaa naisillekin omat lastit. Oli se aikaa.

    • Anonyymi

      Täysin normaalia.

      Seksi nostaa ihmisen verenpaineen, sydämmensykkeen ja lihastoiminnan ymv. hyvinkin vaaralliselle tasolle ja siihen voi ikäihminen jopa kuolla.

      Ilman hormooneja jotka saa olosi tuntumaan taivaalliselta, se olisi vähintään hyvin kivulias ja menisit nestehukan aiheuttamaan shokkiin alta aikayksikön.

      Elikkä, ei ole tavallisesta poikkeavaa, tuossa vain käy niin, että kehosi palautuu normaalille tasolle kesken orgasmin :)

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      220
      3374
    2. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      62
      2064
    3. Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon

      Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt
      Köyhyys
      39
      1672
    4. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      65
      1613
    5. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      105
      1357
    6. Tuntuuko sinusta mies

      että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti
      Ikävä
      22
      1245
    7. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      6
      1080
    8. Rakastan sitä

      kun uppoat selittämään jotain. Etsit oikeaa tapaa sanoa jotain, jonka olet jo etukäteen miettinyt, sekoat vähän sanoissa
      Ikävä
      50
      1053
    9. Jokaisella tytöllä on supervoimansa

      Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan
      Sinkut
      197
      996
    10. Mitä tapahtuisi....

      Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties
      Ikävä
      61
      947
    Aihe