Eurosta tulee vessapaperia. Kolikot sulatetaan työkaluiksi ja muiksi
tarvekaluiksi
Korona teki lopun kermaperseiden korruptiosta
tarvekaluiksi
Korona teki lopun kermaperseiden korruptiosta
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Brysselissä on linnake missä eri maiden suojatyöllistetyt politiikan jämät askartelevat direktiivejä ymmärtämättä yhteiskuntien erilaisia rakenteita . Kuten lumiukot .
EU-komissio säätää direktiivejä jäsenmaiden yhteiseen käyttöön.
Komissaarit ovat maidensa parhaita voimia,joilla on kaikki asiantuntemus käytössään.
Taitaa olla se käänteinen asiantuntemus kyseessä taas kerran.Siis tyhmyys ja suunnaton ahneus jolla on tuhottu se kaikki mitä pystyttiin ahkeralla työllä saavuttamaan sodan jälkeen. Puolueväen sekoilu on ollut totaalista. Uskovat kaikkeen mitä niille kerrotaan satuina. Tästä johtuu turismin suosiminen, väärännrahan salliminen ja lopuksi avaruusseikkailut joihin tuhotaan valtavat rahat jotka otetaan velaksi lapsillemme.
EU kehitettiin vaihe vaiheelta demokraattisten maiden yhteistyöelimeksi.
Kehitys on ollut myönteistä, kaikkia hyödyttävää ja hyvinvointi kasvavaa.
Pandemiakin voitetaan yhteistyöllä EU-vihaajien harmiksi.
Siinä taas EU-vihaajan tyhmyyden ylistys.
Korona todistaa EU-yhteistyön tarpeellisuuden entistä selvemmin.
Panmdemiasta noustaan vain yhteisvoimin.
Mielestäni vain ne selviytyvät koronasta jotka häpyvät metsiin pakoon sitä. Entinen historian opettajani sanoi että suomalaiset pelastaa tulevaisuudessa metsät. Näyttää nyt siltä vaikka en sitä uskonut silloin. Voit tietysti uskoa omiin juttuhisi ja nähdä seuraukset. Korona jatkaa tappamista vuodesta toiseen niin kauan kuin ruokaa sille riittää.
Korona pysäytetään rokotuksin ja tietyin rajoitustoimin.
Alku on hyvä.Tarvitaan vain massarokotukset ja laumasuoja tämän vuoden loppuun mennessä.
Siinä taas EU-fanin tyhmyyden ylistys.
Jospa todistat väitteesi?
Minulla on wc-paperina euroseteleitä. Huonoja siinäkin kun rikkoo anuksen herkän hipiän. Sytykkeeksi niistä ei ole, kun ilma saastuu.
EU-vihaajan tiedot ovat siis suoraan p-seestä! Mitäpä muuta lähdettä hän edes tarvitsee?
Ei lysähdä vaan uusi ainutkertainen 1500 milj. pelastuspaketti on tulossa.
EU voittaa koronankin ja Suomi siinä mukana.
Siinä eivät U-vihaajien valeet tunnu missään!