Nigel Farage

Lopetti uuden puolueensa pääjehuna olemisen eikä ole kommentoinut kalastajien ahdinkoa mitenkään.

Tuollaisia sankaria nuo populistit.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Farage valehteli aikansa, yli 20 vuotta EU-parlamentissa..

Nyt kun pitäisi vastata valeistaan, ollaankin hipi hiljaa.

Äänestä
  • Samalla tavalla käy jos persuista tulee pääministeripuolue.

    Suomi ajetaan ojaan ja perskuskit katovat johonkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Lopetti uuden puolueensa pääjehuna olemisen eikä ole kommentoinut kalastajien ahdinkoa mitenkään.

Tuollaisia sankaria nuo populistit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu