Vai tarkoittaako putin kritiikki pelkästään sitä että kommunistiuskovaiset tappelevat keskenään kuten olemme tottuneet asian näkemään. Asianhan on niin että jos kommunisti ei löydä tappelukaveria vastapuolelta, se alkaa tappelemaan omiensa kanssa ..
BUUAAHHHHHHHHHHHHHHH
HOOOOOOOOOOOOOOOO !!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Ovatko änkyräkommunistit sitä mieltä että Putin ja Lukasenko ovat persuja !!!
24
101
Vastaukset
- Anonyymi
voividuu.. mistävidusta tuo yks jäärä tuntee kommareiden heikkoudet noin helevetin hyvin... tuohon hajottaa komuressukat ihan kokonaan tuhannenpillunpäreiksi... :) :)
- Anonyymi
komuressukat ovat jo hävinneet ajat sitten
- Anonyymi
niinpä. kommunistit kuolivat sukupuuttoon niinkuin dinosauruksetkin...
kommunistit lisäsivät oman uskontonsa kuolemaa kieltäytymällä elämän jatkamisesta, äläkkös mielisairaan harrastuksensa vuoksi... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
niinpä. kommunistit kuolivat sukupuuttoon niinkuin dinosauruksetkin...
kommunistit lisäsivät oman uskontonsa kuolemaa kieltäytymällä elämän jatkamisesta, äläkkös mielisairaan harrastuksensa vuoksi...Eivät kommunistit ole sukupuuttoon kuolleet. Heitähäh on edelleen Venäjän duumassa suhteessa yhtä paljon kuin meillä kepulaisia.
Suomessakin laji elää edelleen, joskin uhanalaisena mutta kuitenkin elpymään päin olevana. Saivathan he puolueensakin (SKP) takaisin puoluerekisteriin.
- Anonyymi
Naisen sukupuolielin ja uskonnollisen oikeiston ihmisviha esillä.
Ei ole kommunistin sanomaa.
Tässä on uskonnollisen oikeiston periaateohjelma. Ihmisyydenvastainen ohjelma.
Raamatusta:
3.Moos. 20:13: Jos joku makaa miehenpuolen kanssa, niinkuin naisen kanssa maataan, tekevät he molemmat kauhistuksen; heidät rangaistakoon kuolemalla, he ovat verivelan alaiset.
Uusi testamentti: 1 Kor 6:9: Vai ettekö tiedä, etteivät väärät saa periä Jumalan valtakuntaa? Älkää eksykö. Eivät huorintekijät, ei epäjumalanpalvelijat, ei avionrikkojat, ei hekumoitsijat eikä miehimykset, eivät varkaat, ei ahneet, ei juomarit, ei pilkkaajat eivätkä anastajat saa periä Jumalan valtakuntaa.
Persutrolli esittää käytännössä raakaa murhaohjelmaa. Missään muualla maailmaa ei tällaista ihmisvastaisuutta enää ilmene paitsi islaminuskossa.- Anonyymi
Olet oikeassa, väkivaltaisin uskonto on ollut kommunismi. Sen vuoksi kansa kantoi sen p-kaivoon.
- Anonyymi
Ei suinkaan Putin ja Lukasenko ole persuja, kuten eivät ole monet muutkaan persujen ihailemat diktaattorit.
- Anonyymi
Ovatko Putin ja Lukasenko vaihtaneet uskontoaan kuten palstan valehteleva pkommari väittää ? Outo juttu.
- Anonyymi
Valehtelevan pkommarin viesteistä 102% on valhetta, joten puhuu p...aa edelleen...
Kun melkein kaikki tidämme, että persu on lempinimi perussuomalaiselle niin arvelen kaikkien ajatusvälineet omaavien ymmärtävän jotteivät mainitsemasi voi olla persuja, koska eivät ole suomalaisia, eivät ainakaan perusteellisia!
Tunnustit suuren tyhmyytesi moisella kysymyksellä, joten mene iltakouluun oppimaan edes lukutaitoa ja sen lukemasi ymmärtämistä!- Anonyymi
Änkyröille kävi huonosti, niinkuin änkyröille on käynyt aina...
- Anonyymi
Kävikö jo niin huonosti että änkyrät ovat kuolemassa sukupuuttoon !!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kävikö jo niin huonosti että änkyrät ovat kuolemassa sukupuuttoon !!!
No, siltä se piru näyttää...
Oli odotettavissa.. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No, siltä se piru näyttää...
Oli odotettavissa..Mää kyll luulen että kansa riemuitsee kun änkyrät kuolevat sukupuuttoon... Ja onneksi änkyrät näkyy itsekin haluavan sitä... :)
- Anonyymi
änkyräkommunistien mielipiteet ei kiinnosta ketään ei edes änkyröitä...
- Anonyymi
Niin se on, änlyräkommunisti on turhin turhake, ei pskankaan arvoinen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin se on, änlyräkommunisti on turhin turhake, ei pskankaan arvoinen.
Sinulla ulosteet ovat sydäntä ja suuta lähellä. Taidat olla vihervasemmistolainen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinulla ulosteet ovat sydäntä ja suuta lähellä. Taidat olla vihervasemmistolainen.
Persu haukkuu toista persua. Hihihii
- Anonyymi
Änkyräkommunisteja on enää tosi vähän ei ole nkp:täkään....
Yks varma tapaus löytyy vielä. - Anonyymi
änkyrät toivoo nkp:n palaavan....toivossa on hyvä elää...
- Anonyymi
Persulla män taas ruskeet pöksyyn. Homorakkauttakin kaipailee mutta kukaan ei ryhdy....
- Anonyymi
Änkyrä uskoo uuteen nousuun-----------mutta laskee kuin lehmänhäntä
- Anonyymi
Änkyräkommunisteista en tiedä mutta aloitukset herrat muistuttavat hyvin suuresti persuja.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olit niin lähellä
Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa1204979Kun me näemme taas
Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen322741- 342539
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺282173- 1191580
Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭191408En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä91267Tänään oli
Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘351133Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa
Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina2101104- 811059