Olemme harrastaneet kolmenkimppaa ja parinvaihtoa noin 5vuotta.
Parinvaihto on usein ihan ok on aikaa nauttia muista ihmisistä kun tykätään olla alasti ja nautimme vieraidemme kanssa vapaasta seksistä.
Kolmannet pyörät ovat niin kiireisiä pannaan kimpassa ja sitten on hyvä olla ja lähdetään kysyttyä milloin saa uudelleen kimppaa?
Naiset ovat enemmän läsnä kuin miehet.
Minä haluaisin pitempi aikaista yhdessäoloa, on ok panna heti tultua paikalle mutta lähtemisen sijaan haluaisin viettää aikaa miesten kanssa nautttia olosta alasti ja halutessa naida uudestaan olla yhdessä koko yö tai viikonloppu ja nautitaan seksistä kunnolla.
Miehenikin haluaa panna minua muiden miesten kanssa joten tämäkään ei olisi esteenä voisitte panna eri paikoissa ja kaikissa asennoissa minua ajan kanssa.
Haluaisimme vakimiehen jolla olisi aikaa ja haluja panna aviossa olevaa rouvaa koko yöt ja viikonloppuja tai lomalla vaikka viikon tai kaksi.
Mieheni kaveri kotipuolessa asui meillä reilun vuoden kunnes muutti Ruotsiin.
Aika yhdessä asuessamme oli elämäni hienointa aikaa , olin kahden miehen nainen täysiaikaisesti olin Yleensä liittyessä mini Hämeessä ja topissa ja miehet himoitsi minua ja saivat kyllä panna aina kun halusivat ja minä sain aina seksiä halutessani.
Kolmen kimppaa ja parinvaihtoa'
12
1710
Vastaukset 12
- Anonyymi
Tällä olilsi 69 vuotias mies jola ei ole kiiretä mihinkään, voin hyvin olla useaman päivän luonane ja antaa molemille nautintoa. Ainoo on se että misäpäin olete?
- Anonyymi
Ikä ei ole ongelma mutta olemme heteroja molemmat Ja saisit touhuta vain naisen kanssa.
Haluaisiko pappa saada 40vuotta nuorempaa naista?
Kestäisikö kunto ja sydän rasituksen? - Anonyymi
Savossa kurppa lintuja pesii, karmee ääninen lintu. Sulla huono kunto kun lunta kolatessa noin ahdistaa..ala kuntoilee pikku hiljaa.
- Anonyymi
Olen mies 192-120-15, ikää 46-v. Samanlaiset olisi halut, helleedellä kaikkea rauhssa
moi
Itseä kiinnostaa tämä - kuinka olette löytäneet pareja ko. touhuun ?
Onko natsannut heti ?- Anonyymi
Pistäkää postia [email protected]
- Anonyymi
Kolmenkimppaa ollaan vaimon ja yhden kaverin kanssa melkein joka toinen viikonloppu välilläj oka viikonloppu.
Yleensä mies tulee jo perjantaina suoraan töistä ja lähtee maanantai aamuna suoraan töihin.
Ollaan heteroja ja vaimoani pannaan kimpassa usein jauseita kertoja vuorotellen. - Anonyymi
Me ollaan löydetty mies kimppaan joka todella himoitsee rva,:n kanssa panemista.
Ollaan useim koko viikonlopun meillä ja rva on todella väsynyt mutta onnellinen.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va741970Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661229- 1411028
Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu241013- 91719
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa115692- 45687
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63652- 59645
- 59598