Raamattutunti=

Antikristuksen luento. Uskokaa tai älkää, tämä on totta.
4<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikki kristukset ovat antikristuksia, turha niitä on eritellä.😁

1Äänestä
  • Kyllä tämän Jumalan lähettämän rajun eksytyksen aikaan, jokaisen maanpäällisen seurakunnan johdossa on antikristus.

    Äänestä

Nythän sillä taitaa olla etäeksytystä, kun on tämä korona.

Äänestä
  • No nyt yks antikristuksen palvelija piti pitkän luennon telkkarissa, hyvin ja kauniisti puhu mistä Jeesus kyllä varotti: Varokaa vääriä profeettoja, he tulevat lammasten vaatteissa, mutta ovat raatelevia susia.

    Ei sillä että ukon puhe ois kiinnostanut, lähinnä ärsyttävän lipevä oli, mut pakko oli toisella korvalla kuunnella kun eukko kuunteli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Antikristuksen luento. Uskokaa tai älkää, tämä on totta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu