Onneksi ei ehtinyt ajaa viime kerralla tyttönsä päälle.
Vieläkö Stefu autoilee kännissä ja huumepöllyssä?
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ehdonalaisessa vankeudessa 😂😂😂
koeta nyt jo saada hoitoa tohon vaivaas. Ei ole normaalia aloittaa vuoden ajan joka päivä vähintään yhtä samanlaista ketjua.
Addiktio AP:llä, toisille se on viina, huumeet, ruoka tai jokin muu nautintoaine. AP:llä se on nämä aloitukset, julkkikset, ei siihen ole parannuskeinoa ellei hae apua terapiasta, paha riippuvuussuhde, tulee vakavia vieroitusoireita ellei pääse heti aamusta työhön vai mitä AP? Vastaa rehellisesti, kiitos.
Vastaa sinäkin, kiitos. Miksi tuhannen Maisa/Sieppi/Martina- avauksen joukossa tämä yksi kuppiukosta tehty aloitus saa sinut noin hurjaksi? Varmaankaan noita naisia koskevissa ketjuissa et käy kirjoittajia addiktioista syyttämässä. Totuushan se on, että Therman on vaarallinen rattijuoppo.
Olen itsekin kärähtänyt ratista eikä se minusta huonoa ihmistä tee.
Niin Martinakin. Sofia ei ole ratista kärynnyt.
Oliko törkeä rattijuopumus? Oliko huumeita veressä?
Eikä varmaan sitten Martinastakaan??