Onko J. Biden haamu?

Anonyymi

Onko Joe Biden enää elävien kirjoissa? Onko kukaan nähnyt julkista esiintymistä virkaanastumisensa jälkeen? Editoituja videoesiintymisiä ja deepfake äänitteitä. Kuka antaa viralliset lausunnot? K. Harris?

6

152

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Käytännössä täysin yhdentekevää onko kumileimasimena elävä henkilö vai joku deepfake karaktääri.

    • Anonyymi

      Sillä ei ole merkitystä mikä on totta mikä on väärennöstä. Kaikki voi olla valhetta mutta se mikä on ratkaisevaa on se mitä väärennöstä sinut on saatu noudattamaan tai mihin valheeseen sinut on saatu uskomaan. Kaikki muu on toissijaista ja täysin vailla merkitystä.

      https://www.youtube.com/watch?v=tY65Tp_XjAc

    • Näissä asioissa kannattaa aina vetää viiva myös kuuluisaan kuu-huijaukseen! Sillä miettikää että jos Joe Bidenin kohdalla pitää feikata videoita näin räikeesti, USAn vaalit feikattin myös todella räikeesti Bidenin eduksi, miksei olisi feikkiä ollut myös muualla, kuten kuussa käynneistä! Nuo pissii tavallisia ihmisiä linssiin 100-0!

      https://www.youtube.com/watch?v=r3SoMjJR868

    • Anonyymi

      Oletko ollut itse kuuntelemassa Bidenin oikeita puheita kun kerran tiedät että ne julkaistut ovat leikkiä?

      • Anonyymi

        Ei Pietarissa saa kuunnella tuollaista, voisivat vielä alkaa vaatimaan Putinin eroa.


    • Anonyymi

      Trumpia ei ole näkynyt julkisuudessa myöskään, yksi klooni kävi vähän puhumassa pehmeitä.

      Mutta oikeasti mies on jo Gitmossa ja sellikaverina on muuan Epstein.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      149
      2179
    2. 121
      1465
    3. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      336
      1280
    4. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1200
    5. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      65
      1195
    6. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      3
      1181
    7. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      141
      1169
    8. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1109
    9. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      153
      991
    10. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      99
      978
    Aihe