Rikolliset

Rikollis paskat on surkeaa sakkia kun niitä tapaa yksin ollessa on ne raukkoja itkevöt ja pyytävöt armoa .en anna . Kylläne joukko voimalla on kovia . Itkevät saatanan raukat. Velanperijät joile kukaan ei koskaan ole mitään kyllä maksanu ei kukan koskaan .
Vankiloitten ilotytöt
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käsittämätöntä kun nämä murhamiehet vapautuvat vankilasta "uskossaan", saavat julkisuutta, tekevät kirjoja, jäävät heti eläkkeelle. 20 vuotta linnassa, sen jälkeen eläkkeellä - siis koko elämä muiden elätettävänä.

Uhrien omaiset ei saa mitään korvauksia ja nämä murhamiehet pokkana esiintyy "Jeesus antanut anteeksi, se riittää"! Siis joku pilvissä leijuva Jesse kuittaa kaiken?

Menisivät raukkkikset töihin ja maksaisivat normi eläkeikään asti aiheuttamansa tuhot.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rikollis paskat on surkeaa sakkia kun niitä tapaa yksin ollessa on ne raukkoja itkevöt ja pyytävöt armoa .en anna . Kylläne joukko voimalla on kovia . Itkevät saatanan raukat. Velanperijät joile kukaan ei koskaan ole mitään kyllä maksanu ei kukan koskaan .
Vankiloitten ilotytöt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu