Aloin tässä maalailemaan kuvaa siitä mitkä ovat Sannan vahvuudet, kun hänestä on tullut niin suuri palvonnan kohde ja mitkä hänen aseensa olisivat videopelissä.
1. Hän voittaa vihollisen papattamalla tyhjää ja saadessaan tämän nukahtamaan näin.
2. Hän on niin hyvä valehtelija, että edes Lightman ei erottaisi mikroilmeitä.
3. Hän on niin sievä, että vaikka hän ottaisi puukon esille ei yksikään mies pystyisi silti panemaan vastaan.
4. Hätätapauksessa hän vetää esiin feministikortin, mutta niitä on vain rajallinen määrä, koska muuten pelistä tulee liian helppo.
Super Sanna
0
110
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663402Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463222Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1272850- 462579
- 311973
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481646
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871525- 391340
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k391321