Salaliiittojen tutkiminen on työtä vapauden puolesta ja vaatii älyä. Erityisen palkitsevaa oli paljastaa lapsiluolastot ja kuinka kodeissa elää vahempien tietämättä kopiot - eihän muuten tietenkään jenkeissä yksin voisi viedä luoliin 800 000 lasta vuosittain.
Mitäs lampaat tänään määkivät ja tottelevat fasistisen hallituksen käskyjä?
Mitäs lampaat tänään määkivät ja tottelevat fasistisen hallituksen käskyjä?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mites on sen lääkityksen laita?
No älyä et ainakaan aloituksessa osoita.
Monikaan ei tule uskomaan, kun asiat alkavat tulla julkisuuteen. Sisäinen vaisto estää ottamasta liian hullulta tuntuvaa tietoa vastaan ja se on henkilökohtainen asia. Monet tulee sekoamaan, tekemään itsemurhia jne...mutta hyvikset ovat ottaneen nyt vallan ja nyt alkaa tapahtua suuria mullistuksia kaikilla osioilla. Kaikkea ei tulla koskaan kertomaan koska normaalijärkinenkään ei tule kestämään kaikkea.
Hohhoijaa.+Lasten+kidutusta+kellareissa.+Tuo+luku+800+000+on+jenkeissä+vuosittain+tehtyjen+katoamisilmoitusten+määrä+ja+niistä+löytyy+yli+99%.
Ketkä+on+niitä+hyviksiä?+Minkä+vallan+ne+ovat+ottaneet+ja+missä?+Lol.
Eihän sitä huppu päässä mistään mitään tiedä.
Sinulla onkin paranoisi skitsofrenia lasit päässä ja totuudesta ja todellisuudesta et ymmärrä mitään.
Kyllä vain. Kielitaidottamat tädit Jukka D johdolla selvittivät että eliitti pidätetään kohta.