Häijyimmät politiikot

Väitän että naispolitiikot ovat häijympiä, kuin miehet. Välillä veto on todella törkeetä, eikä kokonaisuus ole alkuunkaan hallinnassa. On järkyttävää katsella naishallituksen toimintaa. Toivon ettei meillä ole enää koskaan naisvetoista hallitusta.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Paremmin tuo kokonaisuus on Marinin naishallituksen hallinnassa kuin Sipilän edesmenneessä mieshallituksessa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Väitän että naispolitiikot ovat häijympiä, kuin miehet. Välillä veto on todella törkeetä, eikä kokonaisuus ole alkuunkaan hallinnassa. On järkyttävää katsella naishallituksen toimintaa. Toivon ettei meillä ole enää koskaan naisvetoista hallitusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu