Pohjois-Karjalassa rokotettu vanhuksia pakolla?

Anonyymi

Sain kuulla, että joitain vanhuksia, joilla ei ole edunvalvontapäätöstä omaisilla, ovat saaneet kotihoidossa ja laitoksissa pakkorokotuksen. Omaisille vain ilmoitetaan, että muka on ruksi ruudussa, että vanhus itse sitä rokotusta tahtoi. Aika karmeaa tietoa on kuulunut Saksasta, missä Tokentuben videolla salaa kuvattuna pakkorokotetaan vanhusta ja kerrotaan, miten melkein kolmasosa vanhuksista kuoli pian k-rokotuksen jälkeen.

11

1947

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tokentubessa on raportti suomalaisille hoitajille ja vanhuksille tapahtuneista rokotereaktioista ja -kuolemista nimimerkki "Voitontie" n julkaisemana.... Huh, onko tämä jonkinlainen holokausti, hallituksen pitäisi erota!!!

    • Anonyymi

      Sakemanneiltahan tuo mengele-murhaaminen käy vanhasta muistista T:hiihtäjä 47 härmästä

    • Anonyymi

      Rokottajat oikeuteen.

      Ei sellaista saa tehdä.

      Siitä voi tehdä rikosilmoituksen.

      Mikään hoitokoti ei voi perustella pakkorokotuksia,
      millään, ei millään.

    • Anonyymi

      Hetkinen!? MIKÄ RAKSI RUUDUSSA.

      Sellainen paperi on saatava julkisuuteen.

      Mikä paperi se sellainen on?

    • Anonyymi

      Oli tullut itäsuomalaisesta sairaalasta joku rokotusryhmä, joka ei edes jättänyt omaiselle kuittia käynnistään... ei rokotteen nimeä tai rokottajien nimiä, soittivat vain, että mummu oli suostunut siihen etukäteen. Mummu vain sanoi ettei hän ollut antanut suostumusta vaan he luulivat niin ja että "ne tulivat ja rokottivat!" Ennen omatoiminen ja virkeä mummu on muuttunut parissa kuukaudessa ruokahaluttomaksi, heikosti liikkuvaksi, kaatuilevaksi, ja laskee alleen, sekä pelokkaaksikin välillä ja menee sänkyyn peiton alle piiloon... Saksassa on jo paljastettu hoivakodeissa tapahtuneita pakkorokotuksia https://tokentube.net/v/3654006839/Pakkorokotetut-vanhukset-kuolevat-koronapiikkeihin-hoivakodeissa-----Tässä-to---

      • Anonyymi

        Jospa moisen vääräntiedon levityksen jättäsit pois.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      No ensi maanantaista alkaen k-injektion saavat myös varuskunnan kaikki alokkaat ja kun he saavat kokeellisen injektion, mikään taho ei kanna vastuuta siitä mitä sivuvaikutuksia tulee olemaan. Kuulemma annetaan vasta tavallisten rokotusten jälkeen.... ne k-injektiot, kirjoittaa Varusmiesliitto artikkelissaan... https://varusmiesliitto.fi/2021/07/05/varusmiesliiton-kannanotto-puolustusvoimien-koronatoimiin-ja-uuden-saapumiseran-arkeen/ Eikö päättäjillä ole tietoa siitä, että piikkiproteiini on myrkky, joka syrjäyttää ihmisen oman luontaisen immuunipuolustuksen ja aiheuttaa uhreissaan helposti verisuonitukoksia ym. impotenssia, keskenmenoja, aivoinfarkteja, sydämen toimintahäiriöitä, allergisia oireita yms.? Kun nyt rapautetaan nuorten suomalaismiesten lisääntymiskyky, niin jäljelle jäävät ainoastaan sivarit, jotka eivät ole ottaneet k-rokotetta sekä uskonnolliset lahkot, jotka eivät suosittele k-rokotteen ottamista, koska se on ei-halal tai epäkosher tai saastainen.... koska siinä on inhottavia ainesosia.

    • Anonyymi

      Juuassa rokotetaan vanhuksia tikoilla.

    • Anonyymi

      Joo kunnallisissa hoivakodeissa pakkorokotetaan vanhuksia kysymättä omaisilta mitään, se on käytäntö. Sitten vanhus kituu jonkin aikaa huonolla hoidolla ja ruualla ja kupsahtaa ja aina tulee uusi hoidokki heti tilalle.

    • Anonyymi

      Vai tokentube,ja ihan sain kuulla.Mikä ihme saa ihmisen höyrähtämään muutaman hullun salaliitto intoilijan juoksupojaksi tai tytöksi.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      75
      1759
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      25
      1252
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      34
      1142
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      135
      943
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      836
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      704
    7. 77
      662
    8. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      198
      642
    9. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      608
    10. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      49
      581
    11. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      528
    12. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      517
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      58
      507
    14. 36
      494
    15. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    16. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      21
      448
    17. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      432
    18. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    19. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    Aihe