Kehtaisitko kulkee hänen kanssaan käsi kädessä kesällä kaupungilla?
Mies, onko kaivattusi katseen kestävä?
Anonyymi
34<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Ruma kun prkl, naamari tarvii ei muu auta..
Sairas olet. Sua tuskin kaipaa kukaan kun olet noin ilkeä. Katso peiliin ja sano sitten.
Rotannaamaan riuduttavasti rakastunut raukkaparka! 😁
Sä olet joko tosi tyhmä tai sit jotenkin sairas
Tuohan sen aloitti 😁"Ruma kun prkl, naamari tarvii ei muu auta.." Vastasin vain samaan tyyliin, kun ärsyttää nämä tyhmät jutut täällä ikävä - palstalla. 😁
Ei kai sitä osaa ajatella noin jos omaa silmää miellyttää.
Tyhmä kysymys. Kandiiko ottaa semmonen, jonka kanssa ei kehtaa kävellä.
Kyllä, hän on näyttävä vaalea nainen.
Onhan se ruma ja lihava. Mutta värkki kunnossa vielä.
Haluat selvästi aiheuttaa aloituksella mielipahaa yms. Toivottavasti itse olet täydellinen! 👍
ylpeydellä
Kyllä kehtaisin.
Täysin järjetön kysymys. Miksi joku kaipaisi sellaista, jota häpeää. Aloittaja on outo.
Voihan joku olla ihastunu, johonkin suomi24 treffit
henkilöön kirjoittelun perusteella, joka on osoittautunu epäviehättäväksi ulkoisesti.
Saunan takana ois yhel eukolle tilaa!!
Satu?
Tuskin kukaan mies hänen seuraansa häpeäisi, on niin ihana nainen hän :) valitettavasti tuskin koskaan minun...
Minäli kyse Satu, Sari tai Mia, Marianne, Minna henkilöstä, niin tuskin sen
Ikäinen enää ihan joka miehelle kelpaa
No hän on niin näyttävä nainen, että hänen rinnallaan kenen tahansa uljaimmankin adoniksen ylpeys kasvaisi kohisten. Minä näytän hänen rinnallaan niin väsähtäneeltä klassiselta elostelijalta, että ehkä siinä mielessä voisi häpeän tunne hiukan välillä pilkistää.
Mikä sua niin väsyttää? Elätkö arvojesi mukaista elämää?
Elän. Eläisivätpä muutkin.
Tuskin kehtaisi. Saatikka istua vierekkäin torin penkillä ettei vaan kukaan tuttu näe. Tällaisiakin ihmisiä on. Mutta onneksi on toisenlaisiakin. <3
Sellaisen ok eli arvosanan seitsemän nainen. Pientä korjausta kasvoihin ja vähän kroppaan, niin nousisi arvosana yhdeksään ja olisi jo lähellä unelmani naista
Mitä korjaisit hänen kasvoistaan?
Yksikään aidosti ihastunut täydellä järjellä ja terveellä itsetunnolla toimiva ihminen ei korjailisi kohteessaan mitään. Piste.
Tavallaan olet väärässä. Jos ihminen voi hyvin, ihminen näyttää hyvältä. Jos ei, niin... kyllä toiselta voi vaatia hyvinvointia. Mut jos ei ole valmis tukemaan toista hyvinvoinnin tavoittelussa ja esittää vain vaatimuksia liikahtamatta, niin sellaista en ymmärrä.
Siis koet että se toinen otetaan jonain hiton omana projektina eikä itsenään? Sit voi vedota siihen että hyvinvointia vaan ajattelen. Tyypillinen nainen. Sivusta tämä.
Miksi kukaan haluaisi voida huonosti?
No miksipä ei?
Omasta mielestäni kultainen keskitie on parasta. Siihen kuuluu ulkonäöllisesti ja voinnin kannalta hyvät ja huonot päivät, kuten on täysin luonnollista.
Liika yrittäminen tekee ihmisestä kireän ja säälittävän epätoivotyrkyn. Varsinkin jos se on tapa miellyttää ja totella toista ilman omaa tahtoa muutoksiin.
Voisin itse ehkä suostua joihinkin parannuksiin, jos mies löisi kunnolla rahaa pöytään, ikäänkuin korvaukseksi siitä työstä ja kivusta, mitä esim jatkuva nälkiintyminen ja kauneusleikkaukset tuottaa.
Sanotaan vaikka 10 000 €/kymmenen kiloa.
Itseäni ei pieni läskirulla paljolti haittaa😃
Vien vaikka alttarille hänet ihanan naisen. Hän voi hävetä minua, kun olen vanhempi mies.
Ei hävetä kun ei muiden mielipiteet kiinnosta moisista pikkuasioista. Kunhan on vaan hyvä olla hyvän miehen kanssa.
Hän vanhempi nainen on niin kaunis et harvoin hänen kanssaan kuljen, en kestä muiden katseita kun katsovat sellain että Oho ompa naene mahoton mut entäs toi äijä sit... 😳 Juu ja tiedostan kyllä että kasvoni ei ole sieltä kauneimmasta päästä mutta mitä sen niin väliä kun rakkaani on vain munmunmun ❤️
Kuinka paljon vanhempi?
Outo ajatus jos pitäisi miettiä onko toinen katseenkestävä joillekkin muille, aivan kuin jostain esineestä olisi kyse.
Kypsymättömyyttä moinen ajattelutapa.