Totalitarismi

Tuliko tästä Suomesta kertaheitolla jonkinnäköinen keskitysleiri.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomen hallitus. Jos teillä ei ole mitään tekemistä.
luovuttakaa alueita venäjälle. niin aika kuluu. Jotkut voivat sitten käydä passin ja viisumin kanssa käydä katsomassa entisiä kotiseutujaan.

Äänestä

Tulkoot Venäjä ottamaan Pohjolan .- Että saadaan vappaasti matkustella Ruottista Suomeen !

Krasnaja

Äänestä

Kakarahallituksen vallanhimoa

Äänestä

Natsit ja kommunistit ovat veljeksiä molemmat sosialisteja ja tähtäävät yksilönvapauden riistoon ja mainostavat tasa arvoa joka tarkoittaa eri kuin yksilövapaus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuliko tästä Suomesta kertaheitolla jonkinnäköinen keskitysleiri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu