Tapailen neitsytmiestä (30 v.)

Anonyymi

Hän väittää olevansa neitsyt. Uskoako tätä kertomaansa?

8

656

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On ihan mahdollista. Jotkut ovat koko ikänsä.

    • Anonyymi

      Koitahan pervo Pertti keksiä jotain uutta

    • Anonyymi

      Poikuudestaan on tallessa niin pitkään olet hänen kanssaan. Jokainen voi sanoa mitä vaan itsestään. Ja oikeastaan jos seksi on ollut puheessa niin ei se asian loppuun vienti ole kuin tekemistä vailla. Itse olen päälle 50v mies ja asioitten kanssa on ollut ongelmia mutta onneksi ei tarvitse kuulua koskemattomiin. Pikkasen vaan riepoo naiset jotka tulee lähelle mutteivat tarkoita mitään toiminnallaan. Kaveruus on arvokas mutta kuitenkin.

    • Anonyymi

      Paljon, paljon useammin miehet valehtelevat, että EIVÄT OLE kokemattomia. Paljon uskottavampaa noin päin.

      • Anonyymi

        Kyllä sen nyt huomaa jos mies on Neitsyt ei osaa naida hyvänen aika sentään


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä sen nyt huomaa jos mies on Neitsyt ei osaa naida hyvänen aika sentään

        Mitä vaikeeta siinä naimisessa on? Työntö, työntä, spruit ja valmista.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä sen nyt huomaa jos mies on Neitsyt ei osaa naida hyvänen aika sentään

        Hah. Itsekkin olin nainut tekopilluja jo satoja, ellei tuhansia tunteja ennen kuin siirryin aitoon. Aivan sama liike se on molemmissa malleissa ja tunne kyrvällekkin suht sama.
        Kyllä se vaan onnistui heti "ensi" yrittämällä.

        Miehen ja naisen " neitsyys" on kovast pal eriasioita.
        Neitsyet naiset ovat usein täysin kokemattomia. Pillussa ei ole käynyt koskaan mitään. Ei ole saatu koskaan orgasmia ja tuskin edes klitoristaan juuri ihmeemmin vielä löydetty.
        Miesten aktiivinen masturbointi taasen alkaa yleensä jo 13vuotiaana.


    • Anonyymi

      Olisit ylpeä että saat olla hänen ensimmäisensä ja lopetat tuon foorumeilla ilveilyn asiasta.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      44
      2176
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      184
      1978
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1372
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1170
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      982
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      929
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      879
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      45
      857
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      825
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      56
      716
    Aihe