Oletteko kuulleet morgelloneista?
Minulle nämä ovat aika uusi tuttavuus; Morgellonin taudista minulla on hataria muistikuvia.
Morgellonit ovat matomaisia olioita joita on nyt löydetty testitikuista. Ne aktivoituvat päästessään ihmiskehon lämpötilaan:
https://tokentube.net/v/2670401723/VAROITUS-KORONATESTISTÄ-Ja-MASKIN-PITÄMISESTÄ--Morgelloneja-löytyy-tikuista-ja-maskeista
Voitte Googlailla Morgellonin tautia itse.
Sen arvellaan johtuvan muuntogeenisten (GMO) organismien ihmisen DNA:n ristikontaminaatiosta.
GMO on ainakin kaikille käsitteenä tuttu?
Uusi salaliittoteoria koronan testitikuista ja maskeista !
27
1355
Vastaukset
- Anonyymi
Onko tässä jokin salaliitto?
- Anonyymi
Pitääkö aina kaikesa olla salaliitto jos tänne kirjoittaa. Tässäkään ei ole mitään salaista.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16865330/ajatteleko-tosissasi-nain
- Anonyymi
USAssa yksistään on otettu miljoonia covid testejä, Trump mukaan luettuna. Myös Suomessa on testattu paljon ja siellä Venäjällä. Mistään ihmeen morgellonivyörystä kaikkien testien jälkiseurauksena ei ole raportteja. Tapauksia pitäisi tietenkin olla yhtä paljon kun testattuja ihmisiäkin.
Tällaisia typeriä valheita levitellään nyt jatkuvalla syötöllä näemmä, en tiedä kuinka moni enää jaksaa uskoa juttujasi.Jätän jokaisen ihmisen harkittavaksi ja tutkittaviksi mihin uskoa ja mihin ei.
Ajattelevilla ihmisillä on siihen oikeus vaikka sitä yritetään kaikin keinoin tukahduttaa.
Tämä morgelloni on kuitenkin täyttä totta eikä sen vaikutuksia ihmiskehoon tunneta; jos tunnetaankin niin sitä ei taatusti julkaista.
Uskooko joku vielä että maailman eliitti pyrkii kaikissa toimissaan edistämään ihmiskunnan terveyttä ja hyvinvointia?
- Anonyymi
Morgelloni on luulotauti joka syntyy kun itseään rapsuttaa.
- Anonyymi
On kyllä löydetty näitä hopeanvärisiä otuksia jotka kiemurtelevat, maskeista ja näytteenottotikuista. Joku väittää niiden olevan keinotekoisia. Itse en anna tökätä tuollaista tikkua mihinkään, enkä käytä näitä vaarallisia mikromuovimaksejakaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On kyllä löydetty näitä hopeanvärisiä otuksia jotka kiemurtelevat, maskeista ja näytteenottotikuista. Joku väittää niiden olevan keinotekoisia. Itse en anna tökätä tuollaista tikkua mihinkään, enkä käytä näitä vaarallisia mikromuovimaksejakaan.
Ei ihminen sisällä puuvillakuitua, ei.
- Anonyymi
Tosiasiota seuraksi:
Monikerrosrakenne (nk.SMS-rakenne)
1. Sisäkerros kosteutta hylkivää synteettistä polymeerikuitua ..
2. Staattisella sähköllä varautunut kuitukerros ..
3. Ulkokerros vettä imemätöntä polypropeenikuidusta valmistettua kangasta.
"VAIKKA maskin kummatkin puolet ovat samanlaista kosteutta kestävää sulakehruumenetelmällä valmistettua polypropyleenikuitua, on maskin uloimman sinisen kerroksen ominaisuuksia vielä usein terävöitetty pisaroita hylkivällä pinnoitteella. "
JOS SIIHEN EI PISARA TARTU, NIIN EI NE VIRUKSETKAAN.- Anonyymi
Ei tartu ei, vaan menee läpi yhtä helposti, kuin ilmakin. Virus on kymmenen kertaa bakteeria pienempi ja jos menee ilma läpi, menee viruskin. Ainakin meillä olevassa maskilaatikossa jopa lukee, että ei estä viruksia.
- Anonyymi
Kymmenen vuoden päästä nähdään mitä vaikutuksia rokotteilla on ollut, tuliko pojista neiti sieväsiä, tiinehtävyys ongelmia, sukupuolihalujen häviäminen, muuntovirukset on erittäin taidokkaasti järjestetty, koko ajan tulee uusia variantteja, onko taustalla maapallon valtaeliitti, niin uskon ainakin minä.
- Anonyymi
Nasu-Martta,
Trump ja Putin ottivat rokotuksen, olen myös nähnyt molempien käyttävän maskeja.
Mikset sinä halua?- Anonyymi
Ja molemmat seonneet...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja molemmat seonneet...
Kumpikin oli jo seonnut vuosia ennen.
Syntymästä asti.
- Anonyymi
Näitä tunkeutuu ihmisten sisuksiin. Jotakin tuntematonta metallimaista ainetta.
https://tokentube.net/v/3776577401/Koronatestitikuissa-on-NANOPARTIKKELEJA-–-Rapsodia-fi--tekstitys--Tässä-todel---- Anonyymi
Jos sä näät sen silmillä niin silloin ainakaan ei ole kyseessä nano-partikkeli.
Tiedäks minkä kokoinen nano on?
Hiuksen paksuus on noin 80000-100000 nanometriä.
(en lukenut linkkiä) - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos sä näät sen silmillä niin silloin ainakaan ei ole kyseessä nano-partikkeli.
Tiedäks minkä kokoinen nano on?
Hiuksen paksuus on noin 80000-100000 nanometriä.
(en lukenut linkkiä)Noita nanopartikkeleita on monissa siivousliinoissa, hopeoituja. Mutta eikai niitä ole sisäelimiin tai limakalvoille tarkoitettu.
- Anonyymi
Lisää tietoa noista testipuikoista ja testaukseen liittyvästä polttavasta tunteesta:
https://t.me/GitmoTV/9464
Tämä koskee siis niitä nenän perältä otettavia testauksia. Joissain maissa niitä on käytetty samalla kertaa dna-näytteen ottoon asiakkaan tietämättä.- Anonyymi
Onko kukaan tutkinut talous ja vessapaperia lähemmin? Tai naisten pikkuhousunsuojia? Tai paperinenäliinoja? Voipi tulla yllätyksiä.
- Anonyymi
Itse erehdyin yhden kerran suostumaan koronatestiin, nenä oli kipeä pari viikkoa sen jälkeen. Toista kertaa en testeihin ole suostunut.
- Anonyymi
Tikkutesteistä toiseen: kuumemittarina voi käyttää tikkua myös, tulitikkua nimittäin: varsinkin jos laatikosta sattuu löytymään vanhoja Lucifer-merkkisiä fosfori-tulitikkuja, niin sieraimeen tunkee sellaisen.
Se tulitikku syttyy kuumuudesta helposti, eli jos on kuumetta niin tulitikku syttyy nenän sisällä.
Jos on paljon ylilämpöä niin normaali uudenaikainen tulitikkukin saattaa syttyä jo korvaankin sellaisen laittaessa... - Anonyymi
Lusiferin tulitikut: http://m.joyceproject.com/images/for-chapter/15/thumbnail/londonlucifers.png
- Anonyymi
Linkki ei toimi
- Anonyymi
Jos pelkää nenään työnnettäviä tikkuja voi käyttää suusta otettavia testejä. Silloin ei tarvitse työntää kehoon mitään ylimääräistä, vain sylkeä näytteenottotuubiin.
- Anonyymi
Viki pelkää kaikkea patukkaa pienempää kehoon tungettavaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Viki pelkää kaikkea patukkaa pienempää kehoon tungettavaa.
Tapolaa sen olla pitää!
- Anonyymi
Tästä syystä en ole tikuttanut, enkä tikuta. Hälytyskelloni soivat heti, kun näin miten ihmiset näitäkin tikkuja innoissaan nenäänsä työntävät ja ostavat kaupat tyhjiksi näistä. Kun ulkoistaa oman ajattelunsa muille, niin tässä on lopputulos.
- Anonyymi
No jos ei halua saada mitään ylimääräistä kehoonsa niin sitten käyttää sylkinäytteestä tehtäviä testejä. Silloin ei tarvi tunkea kehoon mitään ulkopuolista.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 854578
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺864416Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433759Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli173572Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402977Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102784En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212711IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392113Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581758Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1101316