Kylläpä on kauhee näky.

Juuri nyt puoliseitsemän ohjelmassa, hirveet tatuoinnit naisella!
466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miettikää ..... tai älkää miettikö kuitenkaan miltä ne näyttää 70-vuotialla kun rinnat roikkuu polvissa.

Äänestä
  • Väkisinkin se tulee mieleen, ei hyvältä näytä!

    Äänestä

Tatuoinnit naisella tekevät heistä vastenmielisen näköisiä.
Omapa on asiansa.

Äänestä
  • Olen samaa mieltä kanssasi. Oletteko muuten nähneet laulaja Cardi B:n tatutointeja? Suorastaan luotaantyöntävä nainen tatuointeineen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Juuri nyt puoliseitsemän ohjelmassa, hirveet tatuoinnit naisella!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu