Sekopäisyys iski

uiks!!! kulti oi mulle laittanu mukaa kahvii vaiks tavallisesti laittaa teetä.... nyssitte kauheessa janossani horpeltanu ton kahaavin ja johan oon ihan tillintallin.... apuuvah! %-o

nååh, mites täällä??? :)
3185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oliko kahvissa jotain....tippoja?

kiitos kysymästä, täällä sitä koneen äärellä istutaan ja tuijotetaan kahvilaan :)

Äänestä

kulti laittaa joukkoon hieman terästettäkin, kun noin sekoilet. Hmmm kahvi ja konjakki, voisipas tuota itsekin kokeilla.....

Äänestä

ihan normaalia olla tillintallin kahvin jälkeen:D
Katsohan vain tätä kahvituspalstaakin...:P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sekåpää kirjoitti:

uiks!!! kulti oi mulle laittanu mukaa kahvii vaiks tavallisesti laittaa teetä.... nyssitte kauheessa janossani horpeltanu ton kahaavin ja johan oon ihan tillintallin.... apuuvah! %-o

nååh, mites täällä??? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu