Eikö Yli-Viikaria vaan voisi unohtaa?

Hallituksen, jolla on rikollinen ministerinä ja joka tukee terrorismia, ei pitäisi olla kovin kiinnostunut tällaisista viikarintempuista.
Kysymys lienee kuitenkin siitä että Yli-Viikarilla on vääränvärinen jäsenkirja.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mitä puoluetta edustaa persujako vai mitä värrie.

Äänestä
  • Sitähän punavihreät toivoo tälläkin sivulla, että saisivat sen bedofiilinsa sutkittua pois kansan silmistä. Arvaampa, ettei ollut ainoa tapaus heidän kulttuurissaan.

    Äänestä

Jossain sivisysvaltiossa tuo paikallinen "yliviikari" olis jo älynnyt erota itse heti kun asia alkoi saada julkisuutta, täällä junttien takapajulassa pidetään virkapallista kiinni viimeiseen asti vaikka omia pelleja ei olisikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hallituksen, jolla on rikollinen ministerinä ja joka tukee terrorismia, ei pitäisi olla kovin kiinnostunut tällaisista viikarintempuista.
Kysymys lienee kuitenkin siitä että Yli-Viikarilla on vääränvärinen jäsenkirja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu