Nyt tankkaamaan, 95E 1.27€/litra, 98E 1.32€/litra, diesel 0,99€/litra.
Tarjous voimassa tänään.
Pensaa halvalla
13
68
Vastaukset
- Anonyymi
Abc Ilmajoki
- Anonyymi
Jep,ST.llä hirmuiset jonot ku persut tarjoaa makkaraa ja saa kuvata itsensä Mestarin kanssa,takana tulviva jokipuisto
- Anonyymi
Kävin jo tankkaamassa, maksoi jonkun 1,70e pintaan, ei kiinnosta, joidenkin on Punavihreiden lemmikit elätettävä.
- Anonyymi
Ja eu-velatkin pitää jonkun maksaa, 6.6 miljoonaa plus kaikki muut päälle, paljonkohan tuonne ryssälään rahaa suomesta vuodessa maksetaan, summa voi olla valtava.
Mutta ”omakansa ensin ajattelu on vahingollista” tytti t:tä lainaten.
- Anonyymi
Mestari ryhtyy jakamaan pensaa ilmaiseksi jos vaan äänestätte sahureita. Ajatushautomossa parhaillaan mietitään miten sen pystyy pumpulla toteamaan, riittääkö pelkkä isänmaallinen katse?
- Anonyymi
Katseen lisäksi maastohousut, se riittää.
- Anonyymi
Harakka sanoo että tilille alkaa tulla RAHAA!
OStakaa polttoainetta, tulille tulee rahaa!- Anonyymi
Miksi ostaa jos sitä kohta jaetaan ilmaiseksi?
- Anonyymi
Harakka erehtyi päivästä, luuli jotta helmikuulla on aprillipäivä, vai koska se tuon sammakan suustaan möläytti, tyhymä kumminkin on ku aasi.
Seuraava demarien satanen, mikähän se olis? - Anonyymi
Harakat kerää kaikkea kiiltävää mutta se ei ole välttämättä rahaa
- Anonyymi
Löytyyköhän Tokmannilta niitä maastohousuja?
- Anonyymi
Voi olla, että on myyty loppuun, meitä persuja alkaa olla niin pirusti tässä maassa ja sekös sua harmittaa.😁
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi olla, että on myyty loppuun, meitä persuja alkaa olla niin pirusti tässä maassa ja sekös sua harmittaa.😁
Ja edelleenkin, 80 prosenttia äänestäjistä EI äänestä sahureita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3904414Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483769Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit163272KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1082761Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92441Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212272Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511942Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181898- 1211843
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241429