Nyt tankkaamaan, 95E 1.27€/litra, 98E 1.32€/litra, diesel 0,99€/litra.
Tarjous voimassa tänään.
Pensaa halvalla
13
153
Vastaukset 13
- Anonyymi
Abc Ilmajoki
- Anonyymi
Jep,ST.llä hirmuiset jonot ku persut tarjoaa makkaraa ja saa kuvata itsensä Mestarin kanssa,takana tulviva jokipuisto
- Anonyymi
Kävin jo tankkaamassa, maksoi jonkun 1,70e pintaan, ei kiinnosta, joidenkin on Punavihreiden lemmikit elätettävä.
- Anonyymi
Ja eu-velatkin pitää jonkun maksaa, 6.6 miljoonaa plus kaikki muut päälle, paljonkohan tuonne ryssälään rahaa suomesta vuodessa maksetaan, summa voi olla valtava.
Mutta ”omakansa ensin ajattelu on vahingollista” tytti t:tä lainaten.
- Anonyymi
Mestari ryhtyy jakamaan pensaa ilmaiseksi jos vaan äänestätte sahureita. Ajatushautomossa parhaillaan mietitään miten sen pystyy pumpulla toteamaan, riittääkö pelkkä isänmaallinen katse?
- Anonyymi
Katseen lisäksi maastohousut, se riittää.
- Anonyymi
Harakka sanoo että tilille alkaa tulla RAHAA!
OStakaa polttoainetta, tulille tulee rahaa!- Anonyymi
Miksi ostaa jos sitä kohta jaetaan ilmaiseksi?
- Anonyymi
Harakka erehtyi päivästä, luuli jotta helmikuulla on aprillipäivä, vai koska se tuon sammakan suustaan möläytti, tyhymä kumminkin on ku aasi.
Seuraava demarien satanen, mikähän se olis? - Anonyymi
Harakat kerää kaikkea kiiltävää mutta se ei ole välttämättä rahaa
- Anonyymi
Löytyyköhän Tokmannilta niitä maastohousuja?
- Anonyymi
Voi olla, että on myyty loppuun, meitä persuja alkaa olla niin pirusti tässä maassa ja sekös sua harmittaa.😁
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi olla, että on myyty loppuun, meitä persuja alkaa olla niin pirusti tässä maassa ja sekös sua harmittaa.😁
Ja edelleenkin, 80 prosenttia äänestäjistä EI äänestä sahureita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1421660- 1541134
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät70980Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi345977- 68753
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56743- 69701
- 38654
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7621Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33591