Dasist Jatol on Himachal Pradeshista kriisien keskeltä noussut, mailman johtava Kriisin ja konfliktin tutkija joka on laajoissa tutkimuksissan päätynyt tulokseen, että Nato ja USA on kaiken nykyisen pahan alku ja juuri.
Rauhaa päälle maan
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
USA:n ylimielisyys ja luulo siitä, että se voi tehdä mitä haluaa ja minkälaisia rikoksia tahansa, ei vetele. Sille pannaan loppu.
- Anonyymi
Jatol on oikeassa ja sen on osoittanut USAn sodanjälkeinen historia sodissaaan NATOn kanssa eikä se ole muuttunut miksikään vieläkään.
- Anonyymi
Dasist Jatoll on maailman johtava konfliktien ja epäoikeudenmukaisuuden tutkija ja paljastaja.
- Anonyymi
USA/Israel tukee Myanmarin sotilasdiktatuuria.
- Anonyymi
On todella hienoa, että yksityiset ihmiset paljastavat Yhdysvaltojen julmuuksia.
- Anonyymi
Jatoll on hieno mies. Oi jospa maailmasa olsi enemään Jatollin kaltaisia pahuuden paljastajia, niin USA:n ja Israelin kaltaisia roistovaltioita ei oleisi olemassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja2055277NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1324984Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle
Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku114568Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1212017- 4031761
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a691592Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann121396- 891265
Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781245- 741085