Ja se pelottaa minua. Kelpaanko todella sinulle, kun tutustumme toisiimme paremmin? Ensimmäinen kerta oli niin lyhyt lopulta. Jos todella katsot minua, ihastua, rakastaa? Olen lopulta hirviö kaunottaren vaatteissa. Sydän on hyvä, ulkokuori säröinen.
Olet tullut minulle lyhyessä ajassa rakkaaksi
Anonyymi
1563
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Pidän vain sinusta Kaisa.💜
En ole ap, mutta olen Kaisa ja en halua kanssasi mitään vakavaa, pelleilen vain.
Ihana oot!😘
En ole sairas ja eikä ole kukaan muukaan. Enkä myöskään luullut olevan Eeltä. Peace😇
Luulit ja olet.
Kaisa alkaa K-kirjaimella, höpsö!😊
Aloitus on juuri siltä kirjaimelta minkä aloittaja alle jättää. Tässä tapauksessa sitä ei ole, joten kukaan ei voi tietää keneltä se on. Jos olet aloittaja, niin kirjoita toki uusi aloitus ja merkitse kirjaimesi alle. Kukaan ei voi muuten ikinä todistaa keneltä aloitus on, joten silloin voin ajatella sen olevan vaikka Kaisaltani. Vaikka toki se ei olisikaan, niin Kaisa voi lukea sen ja suhtautua minuun kuin olisi aloituksen kirjoittanut. Tällöin mikään ei mene hukkaan ja sairaita ovat vain ne jotka haluavat olla sairaita. Minä ja Kaisani emme halua olla, joten...?
Jatkossa muista merkitä kirjaimesi jos niin paljon häiritsee. Epäilen toki oletko edes aloittaja, mutta ei sillä ole väliä kuten juuri kerroin. Rakkautta ja rauhaa sinullekin.😇👍
Raskaus pelottaa sehän siitä seuraa.
Seuraukset pelottavat
Syntinen elämä vie perikatoon
Joudut kokemaan perikadon vain jos et opettele pisteen käyttöä. 🙃
Ensimmäinen kerta lyhyt? Sisään-ulos, sisään-ulos ja aaaahhh?
Ihan ok juttu, mutta mistä kukaan lopulta tietää kuka olet ja kenelle kirjoitat.
Miten kyhyessä ajassa. Viittaan otsikkoon
En kerro. Kerran näimme, juteltu pitempään. Toinen näkeminen viimeinen, olen varma siitä.