tyhmät hei

Ettekö tajua että maailma yhdentyy? Suomi on tosi pieni paikka ja täällä tarvitaan työvoimaa kun nämä paikalliset nahkatukat ei jaksa tehdä muuta kun rähjätä! Menkää töihin kusipäiset rasistit!!!
8484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

just noin pitää miettiä!hyvä!

Äänestä

Olet saanut jostain idean, että maailma yhdistyy.

Maailma ei yhdisty. Kiinassa ei tule näkymään "kiinalaisneekeriä" vuosisatoihin, eikä venäjällä eikä japanissa eikä itse asiassa missään aasian maissa ainakaan.

Että suomen ei tarvitse olla mikään poikkeus. Eikä ole minun osalta, eikä ole 50% muidenkaan suomalaisten mielestä.

Äänestä
  • Mitä ihmettä sä höpötät ihmisrukka, luuletko sä et aasialaiset ole jo yhdistynyt tummiin (mustiin) tai luuletko sä et venäjällä ei ole mustia tai mitä sä oikein höpötät. Ja venäjä ei kait ole aasianmaita. Jos mä nyt ymmärsin oikein sun juttus niin sä luulet ettei aasian maissa ole sekotuksia, kyllä niitä on ja onhan täällä meillä suomessakin vaikka kuinka paljon aasialaisia naisia.

    Äänestä

  • höpötät kirjoitti:

    Mitä ihmettä sä höpötät ihmisrukka, luuletko sä et aasialaiset ole jo yhdistynyt tummiin (mustiin) tai luuletko sä et venäjällä ei ole mustia tai mitä sä oikein höpötät. Ja venäjä ei kait ole aasianmaita. Jos mä nyt ymmärsin oikein sun juttus niin sä luulet ettei aasian maissa ole sekotuksia, kyllä niitä on ja onhan täällä meillä suomessakin vaikka kuinka paljon aasialaisia naisia.

    Kaakkois-Aasialainen ei sekaannu mustaan. Intia ja venaja kuuluvat Aasiaan. Kaakkois-Aasialainen ei sekkaannu edes intialaiseen.

    Äänestä

Täällä on 250 000 suomalaista työtöntä!

Äänestä

parhaillaan...=)..etköhän kehota väärää ryhmää töihin...

Äänestä

Jaa. Omapahan on vikas jos ei ole varaa kunnon autoon. Ihan turha sitä on tänne tulla valittamaan.

Äänestä
  • niitä kommari hippilöitä jotka lorvii jossain suojatyöpaikassa. Eihän niissä mitään kunnon palkkoja makseta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mersu alla kirjoitti:

Ettekö tajua että maailma yhdentyy? Suomi on tosi pieni paikka ja täällä tarvitaan työvoimaa kun nämä paikalliset nahkatukat ei jaksa tehdä muuta kun rähjätä! Menkää töihin kusipäiset rasistit!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu