Haluaako poikaystävänne laueta naamallenne.
Oma poikaystäväni on halunnut laueta useamman kerran naamalleni ja suuhuni.
Onko normaalia
Oma poikaystäväni on halunnut laueta useamman kerran naamalleni ja suuhuni.
Onko normaalia
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Onko normaalia kysellä asiasta, tai syödä kermaista pastaa illalla....tai kävellä nopeasti?!? Haloo, jokaisella omat mieltymykset ja tavat, ei ole normaalia ja epänormaalia. Vain typeriä kysymyksiä
Siinäpä se tulikin, mutta aloitus taisi olla alunperinkin vain pelkkä provo..
Mä teen asian juuri toisinpäin.
Mä pyydän kundeja, miehiä, äijiä tulemaan mun naamalle.
Useat on onnesta soikeina kun jotkut pokiottajat ei halua.
Eivät naamalle tai suuhun.
Mä taas nautin bukkakesta.
Ennätys on playa de inglesin dyyneillä. 17 liemet naamalle.
Missä pääsee lahjoittaan sulle lisää? :)
Perjantaina 9.4
US-video. 18-20.
Kaikia palvellaan.
Käsityöt, poskiotto, persettä tarjolla. Paljaalla.
Makusi mukaan.
Itse toivon finaalia naamalle.
Hei sinä
""Mä teen asian juuri toisinpäin. Mä pyydän kundeja, miehiä, äijiä tulemaan mun naamalle.""
Nuo urheat 17, runkkasivatko he itse liemet sinun naamallesi. Vai runkkasitko tai imitkö sinä heiltä limet naamallesi?
Kaikkea edellä mainittua. Kaksi junttasi myös mun takavittuun.
On normaalia. En tykkää roiskia, mutta etenkin suuhun on oikein kiihottavaa päästä lataamaan. Mitä enemmän, sen parempi. Pidemmän tauon jälkeen ensin kovimmat paineet kitusiin ja sitten voi alkaa rauhassa hoitelemaan naista. Jos se on sulle ok, anna mennä, jos mies tykkää ja tykkäähän se.
Itsekäs mies
Niinkö luulet?
Mitä jos palvonkin maata naiseni jalkojen alla ja teen kaiken, ihan kaiken, mitä hän vaan haluaa, milloin vaan missä vaan ja niin kauan kun vaan hän haluaa ja toivoo. Halutessani jotain on myös palvelu samaa.
Tämä on yhteispeliä. Tietenkkn on niitäkin, jotka vain vaatii, mutta ei Anna. En ole sellaien.
Se on meillä yksi ohjelma numero kesän mökkikauden avajaisissa.
Ihanaa
Jokainen päättää mihin suostuu. On asioita joita voi kokeilla ja ei.
Itselle vastenmieliset asiat ja tavat on myös syy olla olematta ihmisen kanssa.
Joku voi tykätä mutta ketään ei tarvitse miellyttää. Ehkä tämä ei ole asia jota pitää oppia tai josta oppii tykkämään.
Kyllä se hyvin yleistä parisuhdeseksissä on. Eli sen mukaan kun on yleistä, niin on normaalia (common=normal).
Kyllä joskus kunnon pikapanon jälkeen nainen mielellään antaa lauetaa naamalleen ja suuhun ja nielee kaiken ja imee vielä kullin puhtaaksi. Tämän hän tekee omasta tahdostaa, enkä ole ikinä sellaista pyytänyt. Jos hän ei ole päässyt tunnelmaan, niin ei anna laueta kasvoilleen, mutta kylläkin ihan mihin vain muualle.
Mun mies nauttii kun laukeaa pilluuni ja sitten tuo kullin suuhuni. Haluaa että nuolen kullin puhtaaksi ja aika usein käykin niin että se ei löysene lainkaan vaan jatketaan uusi kierros
Oma poikaystäväni tykkää myös laueta kasvoilleni.
Varmaan joittenkin pornosivujen vaikutuksesta viimeaikoina on innostunut tulemaan puserolleni.
t. Riina
Eipä mitenkään ainutlaatuista. Kai sillä tosiaan on vaikutusta mitä pornosivuilta löytyy.
Viimeaikoina poikakaverini on halunnut että lopuksi otan puseron pois ja joudun runkkaamaan rintaliiveilleni.
t. Siru 22v