Mihin katosi 67 päivää

löytämäni mukava, mahtava, ymmärtäväinen ja hullun hauska heppu...
51483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Istun yksin kotona

Äänestä
  • menny duunivuoroonkaan, kun siellä kotona istuskelet.

    Äänestä

olet hinttuli,vitun gei

Äänestä

Olet letukka, helvetin lepakko

Äänestä
  • Ja sulla kusta päässä ku vastaat täällä viestiin joka on vuodelta 2005

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitten kirjoitti:

löytämäni mukava, mahtava, ymmärtäväinen ja hullun hauska heppu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu