Jeesus auttaa teitä, kun rukoilette, mutta ei auta nälkään. Jeesus huutaa, että kolkuttavalle avataan, mutta ei maksa auton lyhennystä. Jeesus sanoo, anokaa, niin saatte, mutta edelläolevat puuttuu yhä. Painotan myös, että nämä ovat puuttunut viisitoistavuotta, enkä saa aikaani takaisin. Jeesus on tyhjin kaveri kaikista tyhjyyksistä. Jos jotain joskus häneltä saisinkin, olisin pakotettu sen hävittämään. Jeesuksen päätyö on villitä, sekä tehdä alaikäisiin kohdistuneita seksuaalirikoksia. Hän on pedofiili.
Jeesus rakastaa
Anonyymi
4<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jeesus on köyhä, mutta olet aina tervetullut aterioimaan samaan pöytään.
Jos ei kelpaa, niin pyydä luciferilta ja myy vaikka sielusi samalla, niin et pääse IKINÄ tältä planeetalta vapaaksi. Kaikkea hyvää sinulle !
T. Kukakohan
Ainiin ja lisätään vielä. Jeesus ei ole pedofiili, mutta rakastamasi Lucifer on mustaismafian johtaja ,massamurhaaja , terroristi, ,erään moottoripyöräkerhon johtaja, umpikiero miljardöörirotta, täysverinen natsi, psykopaatti,sekä mm. PARITTAJA
Tässä alkuun siitä mitä kaikkea rakas Lucifer anti-kristuksesi on.
Ainiin ,ihan unohtui.
Kukakohan on muuan "spiritual White boy" (löytyy googlaamalla) ja MIKSI sillä on niin paljon rahaa ,että voisi ostaa KOKONAISIA VALTIOITA.
Voipi olla, että rakas anti-kristus "Jumalasi", eli lähinnä mielenvikainen sieluttoman saastaisen likainen parittajamanne, talousrikollis massamurhaajarotta JÄÄ IHAN PIAN KIINNI, eikä se ole edes mistään vihaamastasi Jeesuksesta riippuvainen asia!
Siinä lähtee kivasti samalla myös Luciferin legioona. Ensin tulee maallinen tuomio ,jonka jälkeen kutsuu karman oikeussali!
Kannattaa varoa galaktista federaatiota!
ps. Drakonilaiset paskaliskoreptiliaanit vittuun KAIKKIALTA!
Laittakaahan vaan joku mopokerho, tai vaikka illuminatin palkkalistoilla häärivät ammattitappajat perääni. Ei paljoa kiinnosta ,koska en pelkää teitä.
t. Tiedät kuka täällä kirjoittaa