En muista tämän tummaihoisen miestuomarin nimeä mutta Överiä heitti sanomalla että-jotain rajaa boxereiden kanssa-MIKSI? Naiset esitti pyllyjään tosi paljastavasti,pyllynpyörityspiirissä ja sehän vasta rumaa olikin ,paljaista pyllyIstä vako melkein paljaina-siinä sais olla jotain rajaa! MIES HEITTI BOXERIT ESIIN-NÄKYIKÖ pyllyvakoa tai palleja? TÄYSIN MAUTON KOMMENTTI KYLLÄ MIESTANSSIJALLE! Taas joku tanssinaisryhmä voitti voi kyybel,tasoa esiin ja kykyjä muusikoissa enemmän! Pikkuvanhat esiteinit pääsi finaaliin draamakappaleillaan vaikka ei edes tiedä elämästä paljoakaan,rajansa sillä.
Tumma tuomari-ai jotain rajaa ja missä?
5
138
Vastaukset
- Anonyymi
Niinpä, vouhotti että pitää hyväksyä paljasta hyllyvää selluliittipersettään esittelevät pelkkä naru jalkovälissä, mutta lyhyt huumoripätkä mitään paljastamattomissa boksereissa oli muka liikaa. Ennemin katseleekin kiinteitä komeita miesvartaloita, kuin seksiä tyrkyttäviä persettään pyörittäviä läskejä.
- Anonyymi
Vähänhän noita boxerityyppejä näemme-yleensä miehet ovat vastaan jos nuori mies vähän huumorilla löysät boxerit päällä uskaltaa olla! Aistin jonkunlaista homofobiaa lauseessaan,mutta Uotisella oli tyrmäävä vastakommentti jes.Olihan se pyllynvärinä tanssi ihan yksitotisesti toteutettu,samaa vaan että peååu esiin ja siitä pitäisi tytöille esikuvana muka tulla terve suhde itseensä.Pepputanssi liian toistaan toistavaa.
- Anonyymi
Hyvä pointti!
- Anonyymi
Uskoisin että miesten vaikeampaa katsoa vähäpukeisia miehiä-toisin kuin naisten katsoessa vähäpukeisia naisia. syytä en osaa sanoa. MIEHILLÄ MONESTI MUUTENKIN ASENNE huonompi tanssijapoikia kohtaan jos vaikka yläosa paljaana...puhumattakaan shortseista. Naisten suhde vähäpukemiseen enempi kuin miesten .ENEMMÄN vain miehille rohkeutta näyttää vartaloitaan telkkarissa. Kivahan se on hyviä vartaloita katsoa hyvän maun rajoissa molemmin puolin sukupuolissa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Uskoisin että miesten vaikeampaa katsoa vähäpukeisia miehiä-toisin kuin naisten katsoessa vähäpukeisia naisia. syytä en osaa sanoa. MIEHILLÄ MONESTI MUUTENKIN ASENNE huonompi tanssijapoikia kohtaan jos vaikka yläosa paljaana...puhumattakaan shortseista. Naisten suhde vähäpukemiseen enempi kuin miesten .ENEMMÄN vain miehille rohkeutta näyttää vartaloitaan telkkarissa. Kivahan se on hyviä vartaloita katsoa hyvän maun rajoissa molemmin puolin sukupuolissa.
Enemmän ne naiset vielä miehistä valittaa, speedoistakin vaikka peittää paljon enemmän kuin naisten kammottavat narubikinit. Joissakin maissa jopa kielletty speedot ja pyöräilyshortsit, narubikinejä ei. Naisten kaksinaismoraali on naurettavaa ja heikkoitsetuntoiset miehet menee mukaan. Ei tulisi mieleenkään itselle ottaa aurinkoa polvihousuissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi3142861Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä552640- 1201712
- 1181430
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1461390Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://301275PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1481234- 691090
- 741079
- 701020