jaloista Astra-Zenecan rokotteen jälkeen?
Onko kellään hävinnyt tunto
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
On se en tunne enää ketään.
Ei ole kadonnut tunto jaloista. Paremminkin tunto on palannut oikeaan jalkaan. Jalkaterässä oli sellainen tunnoton kohta aiemmin jo pidemmän aikaa. Nyt on aivan normaali.
No, tuskin se nyt on rokotteen ansiota, mutta eihän tuota varmuudella tiedä.
Multa hävis jalatkin!!
Mulla meni yksi varvas mustaksi.
Mullakin menivät jalkaterät mustaksi ja ne alkoivat haista! En pysty lainkaan kävelemään.
Voi aiheuttaa kuulemma pysyvää impotenssia, tiedä noista sitten, liekö vain huhuja.
Tulppaa pukkaa. Mulla seisoo "se" ihan koko ajan kun sain astra-zenecan ja otin hölmö illalla viagran. 3 päivää jököttänyt tauotta ja ihan sinipunaisena ja kovana.
No ei vielä mitään hätää. Sit vasta kun lunssinpäätä, alkaa muuttumaan hiljalleen mustaksi.
Kohta sulla menee lopullisesti tunto siitä ja sitten ei paljon enää vitsailla.
Juu, tunnottomuus hiipii vain ylöspäin hiljalleen ja pian on tunnoton koko ukko tai akka.