Saksassa yhä useampi ei halua

elvytyspakettia....Marinia kusetettiin oikein komeasti! 90 avustajaa ja kaikki tampioita!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tästä kaikesta Halla-aho / perSut kyllä kertoivat jo silloin, kun Marin alkoi allekirjoitella sopimuksia EU:n kanssa, aiheutti Suomelle mittavat velat, myi isänmaansa Euroopalle. Mutta demarit vain hörisivät täälläkin, että "persujen valeita".

No, ehkä jotkut demarit itse hyötyivät tästä jotakin (esim. kauneushoitoja Kansan piikkiin, ym?), eihän punikkirottakaan nyt ihan ilmaiseksi petä isänmaataan.

Äänestä
  • Kyllä se punikkien rottaLAUMA pettää, koska punikki on uskollinen alamainen joka seuraa Suurta Johtajaansa kyseenalaistamatta vaikka rotkon pohjalle kuin sopulilauma. Noille Suurille Johtajille toki on jo EUn huippuvirka tiedossa.

    Koska Suomessa ei ole korruptiota.

    Äänestä

Löytyykö Euroopasta muka sellainenkin maa, joka on tuon paketin nettomaksaja, ja jonka kansalaiset muka HALUAA sitä? Siis: Kansalaiset! Ei päättäjät.

Äänestä

Marinin hallitus on Jumalan rankaisu joka jatkuu kiihtyvällä tahdilla, tämähän rankaisutoimet aloitettii jo kun punanoita Halonen oli presitentti.
Kaikkinainen irstailu ja pahantekeminen alkaa saada palkkansa. Koston aika ja syntien pata porisee jo, ettekö sitä nää.
Voi tälle sanalle naureskella, mutta pian, äkisti se tapahtuu.
Tästä kertoo jo sinfoniakin kun laulussa sanat : " Hallelujaa, hallelujaa, hallelujaa ...kun tämän maailman baabel eli PörssiPoika romahtaa...

Älkää huoliko, sillä ajat vaan pahenevat tästä.

Äänestä

Ei kusetettu vaan hän kusettaa suomalaisia.

Äänestä
  • Kuseminen on terveellistä, ei kannata pidättää ollenkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

elvytyspakettia....Marinia kusetettiin oikein komeasti! 90 avustajaa ja kaikki tampioita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu