Korjaus Lassi Koskelan uneen Paavo Väyrysestä
Kirjoitin kaksi päivää sitten, että Lassi Koskela olisi nähnyt v. 1985 unen Paavo Väyrysen uskoontulosta ja presidenttiydestä.
Sain tänään Koskelalta tarkennuksen, että hän on nähnyt monia unia vuodesta 1985 alkaen, mutta että tämän minulle lähettämänsä unen hän näki tämän vuoden tammikuussa.
Odotan siis, että Paavosta tulee ensin jokin ministeri, sitten presidentti ja uskoontulo sekä minun yhteistyöni Paavon kanssa, joka on minun työparini.
Korjaus Lassi Koskelan uneen Paavo Väyrysestä
3
100
Vastaukset
- Anonyymi
Ruaaaahhhhhhhhhh
- Anonyymi
"Odotan siis, että Paavosta tulee ensin jokin ministeri, sitten presidentti ja uskoontulo sekä minun yhteistyöni Paavon kanssa, joka on minun työparini."
Ja kun näin ei tapahdu, pystytkö myöntämään että pieleen meni taas?- Anonyymi
Tuon tarkistetunkin profetian jälkeen Paavo Matti Väyrynen, tuo Kemin lahja Moskovan Kremlin diktaattoreille, tulee pysyttelemään poissa Suomen tasavallan presidentin virasta, ja aivan samasta syystä kuin Donald John Trumpille kävi toiselle kaudelle pyrkiessään, koska äänestäjien enemmistö ei halua häntä tuohon virkaan.
"Ja kun näin ei tapahdu, pystytkö myöntämään että pieleen meni taas?"
Älä nyt sentään mahdottomia vaadi.
Kyllä Jouko Piho voi tuoda koska vain Kuun taivaalta, mutta että myöntäisi joskus puhuneensa palturia, niin sellaista rehellisyyttä me emme tule näkemään näiden itsensä korottaneiden joukoissa(!).
Ja kun Väyrysestä ei tulekaan presidenttiä, niin profetoin väkevästi, että Saatana saa tälläkin kertaa siitä syyt niskoilleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.845167Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.263488Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j382838Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin162011Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.581820- 471586
Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2721523- 941382
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441366Hiljaisuus
Tarkoittaa välinpitämättömyyttä, henkistä väkivaltaa ja kiusaamista. Olet valinnut hiljaisuuden.731078