Onko Ohisalo kaljuuntumassa?

Hiusraja noussut todella ylös. Jos Ohisalo kampaisi hiuksena tiukasti taakse, raja jatkuisi pään keskelle.
3066
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Hän myös blondaa koko ajan jäljellä olevia hiuksiaan. Ei kovin ekologista sekään. Tosin kuvaa tuon ajatusmaailmaa osuvasti.

Äänestä
  • Ohisalo on Juicen salattu tytär...

    Äänestä

Vihreää muutosta kohti persua.

Äänestä
  • Asuu isossa talossa kahdestaan öljylobbari miesoletetun kanssa. Vihreitä arvoja kunnioittamatta epäegologista elämää.

    Äänestä

Ohisalo viestittää hiusmallillaan olevansa mestari Jussin kanssa samoilla linjoilla. Ohisalo taitaa myös pitää Juice Leskisestä.

Äänestä
  • Kohta otsanahka rypistyy niskaan asti.

    Äänestä

Ohisalo voisi osallistua sukuni salat ohjelmaan. Geenikartalta saataisi otsan mallin mukaan löytyä viitteitä myös afrikan mantereelle.

Se on siis kehu.

Äänestä

Vähissä ovat persujen aiheet.
Ihan surkea aloitus.
Ulkonäkö on jokaisen oma asia, eikä ole yhteydessä työn hoitamiseen.

Äänestä
  • No jokainenhan debatoi kykyjensä mukaan. Persujen kyvyt nyt ovat tätä.

    Äänestä

  • -Järki ja hiukset eivät pysy samassa päässä.

    terv. Urho K.K

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    -Järki ja hiukset eivät pysy samassa päässä.

    terv. Urho K.K

    Voi! Nyt mä mokasin...siis järki ja hiukset eivät mahdu samaan päähän.
    -Urkki

    Äänestä

  • Voi kun tietäs miten hoitaa työnsä. Ei jää jäljelle muuta kuin ulkonäkö kuvista.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voi! Nyt mä mokasin...siis järki ja hiukset eivät mahdu samaan päähän.
    -Urkki

    Kekkosen tukka kasvoikin sitten sisäänpäin.

    Äänestä

Olisi ihanaa jos Ohisalolla olisi yhtä kuohkea ja tuuhea hiuksisto kuin Mestarilla <3

Äänestä

Ei Sannankaan hiuksen niin vahvat ole---takajakauksella vedetty aina eteen olkapäille ja näyttää paksummilta.

Äänestä

Veikkaan että Ohiksen toisessa päässä pulaa hiuksista ei ole.

Äänestä

Jussi olisi muuten ilmetty Frankenstein - mutta kun on niin hintelä.

Äänestä

Swahili naisilla on vastaavia kampauksia kuin Ohisalolla. Luurengas vielä nenän läpi ja kehysriiheen.

Äänestä

Kasvomaski oikein korostaa valtavaa otsaa.

Äänestä

Leveä lantiokin on

Äänestä

Ei tyhjä lato kattoa kaipaa.

Äänestä
  • Huh pelästyin, onko tuo ns petolinnun per....

    Äänestä

Hän on jo sitä... kantaa peruukkia! Johtunee yksipuolisesta vegaanisesta dietistä?

Äänestä

Jokaisen miehen pitäis saada kokea panna naista paljaalla ilman kumia. Ei ole parempaa kokemusta kun panna naista ilman kumia ja ruiskia siemenet sisään

Äänestä

Ainoa naisministeri jota äänestäisin jos olisi piirissä

Äänestä
  • Saako keharitkin äänestää?

    Äänestä

Korkea otsa ja ohuen ohuet hiukset, kauhea kohtalo

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hiusraja noussut todella ylös. Jos Ohisalo kampaisi hiuksena tiukasti taakse, raja jatkuisi pään keskelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu