miten ihmeessä saan pojan tunnustumaan että hän tykkää musta?
Meidän luokalla on yks poika joka tykkää musta
Se poikaa nauraa mun jutuille kattoo mua sit aina se hymyille mulle ku tuun luokkaan tai on ruokalassa. Sit se aina on mun lähellä, kerran se tuli puhuu mulle sit se piteli mun kättä sit hymyili vaan. Sit ku yritän puhuu esim mun poikaluokkalaisille se aina kattoo mua ja yrittää puuttuu siihen juttuu mukaan.
Mun kaverit on kysyneet siltä pojalla tykkää se musta mut se sanoo en tykkää.
ja se on ihan liemi selvää että hän tykkää musta.
Kaikki vinkit on tervetulleita. (:
miten saada poika tunnustumaan?
Anonyymi
3
176
Vastaukset
- Anonyymi
tyttö oot onnekas ^^
- Anonyymi
Niin taikka poika. Pitää osata ajatella avaran nykyaikaisesti näistä asioista.
Nuorena tykkääminen tulee, ja tykkääminen menee. Ei ole mitään keinoa saada toista tunnustamaan. Vasta rakkaus tunnustetaan jos silloinkaan ja siihen menee monta vuotta kunnes olette aikuisia. Sinulla on tämä tunne aina uudestaan, ei , se ei ole sama, koska se on aina uusi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1196354Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816177Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696050Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443972Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482395Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1211420- 121261
- 1871098
- 61907